جلسه حلقه صالحین اداره کل زندانهای اردبیل با حضور میهمانانی از سپاه حضرت عباس (ع)
جلسه حلقه صالحین اداره کل زندانهای اردبیل با حضور میهمانانی از سپاه حضرت عباس (ع)

مدیرکل زندانهای استان اردبیل : اگر می خواهیم به مشکلات غلبه کنیم باید فرهنگ بسیج در بین تمام مردم و مسوولان نهادینه شود

در جلسه ای که به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن با حضور اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج اداره کل زندانها ، روسای زندانهای مرکز استان و بسیجیان سرحلقه های نشست های معرفتی صالحین و با حضور مدیر سازمان بسیج کارکنان سپاه حضرت عباس (ع) و نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مقاومت شهرستان اردبیل برگزار شد اهداف انقلاب و شاخصه های انقلابی گری بازخوانی شد.

در این جلسه فتحی مدیرکل و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام موسی ابن جعفر (ع) زندانهای استان اردبیل با تبریک دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به نقش بسیج در حفظ انقلاب اسلامی و دست آوردهای آن گفت : « بسیج از زمان تشکیل آن در بدو انقلاب تا کنون در گردنه های سخت همواره با ولایت پذیری و بصیرت و زمان شناسی حافظ دست آوردهای انقلاب بوده و اگر می خواهیم که به مشکلات موجود در اقتصاد و فرهنگ فائق بیاییم باید فرهنگ بسیج را در میان مسوولین و کارگزاران نظام نهادینه کنیم .» وی همچنین با اشاره به صعوبت کار در زندانها گفت: « کاهش جمعیت کیفری زندانها و انجام فعالیت های اصلاحی و تربیتی با کمبود اعتباری روحیه جهادی و بسیجی میطلبد. »  

در ادامه سخنران مدعو حجت الاسلام و المسلمین نوری نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان اردبیل با اشاره به دست آوردهای انقلاب اسلامی در ابعاد معنوی و مادی به ترفند های دشمن در مورد ناکارآمد نشان دادن ارکان نظام اشاره نمود و گفت: « درخاطرات فردی مثل جیمی کارتر آمده است که در زمان رژیم پهلوی تمام تصمیم های مهم ایران در کاخ سفید اخذ می شد. انقلاب اسلامی ایران این معادلات را بهم ریخت و دست اجانب را کوتاه کرد. این طبیعی است که آنها با ما دشمنی کنند و دست به سیاه نمایی ، تحریم و ایران هراسی بزنند.»   وی افزود: « به برکت انقلاب اسلامی اکنون ایران از استقلال کامل برخوردار است. آزادی از دیگر دست آوردهای انقلاب اسلامی است . مردم سالاری دینی و برگزاری آزادانه انتخابات ها و دخیل شدن مردم در انتخاب رییس جمهور ، نمایندگان مجلس و همچنین دخالت با واسطه مردم در تعیین رهبر از دیگر مصادیق بزرگ دموکراسی در انقلاب اسلامی ایران است. »

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردبیل در ادامه سخان خویش در محفل بصیرت افزایی حلقه صالحین که به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن در اداره کل زندانهای استان برگزار شده بود با اشاره به صدور انقلاب اسلامی به کشور های آزادی خواه ، با تدابیر رهبر فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمت الله تعالی علیه ) و پس از ایشان رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب گفت : « چون انقلاب ما انقلاب معنویت و اخلاق بود و ندای آزادی خواهی ما برای تمام ابنای بشر حرف داشت. انقلاب ما باعث شد تا جریان های آزادی خواه منطقه به جریانات اسلامی تبدیل شوند و در دیگر مناطق دنیا نیز معنویت وارد جریان های استقلال طلب شود. »

وی دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی ایران را نشان از زنده بودن انقلاب دانست و گفت : « دشمن می خواهد با تغییر اندیشه مردم، با دلسرد کردن آنها از انقلاب و با استفاده از سناریوی نفوذ چراغ انقلاب را خاموش کند. اما مردم با بصیرت ولایی از فتنه های مختلف عبور کرده اند. انشا الله وعده الهی برای استقرار حکومت مستضعفان بر جهان به رهبری مولایمان حضرت قائم (عج) تحقق خواهد یافت. »

در پایان این مراسم حکم فتحی مدیر کل زندانهای استان بعنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام موسی ابن جعفر (ع) که به مدت ۳ سال دیگر تمدید شده بود توسط مدیر سازمان بسیج کارکنان سپاه حضرت عباس به ایشان اعطاء شد. همچنین در این مراسم از ۴ تن از کارکنان زندانهای استان که از خانواده های معظم شهداء و جانبازان بودندتجلیل بعمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*