مدیرکل زندانهای استان سمنان: پرسنل یگان حفاظت با همدلی برای استقرار نظم و انضباط در زندان‌ها شبانه‌روز در حال تلاش هستند

طی حکمی از سوی مدیرکل زندانهای استان سمنان، سرگرد سید محمود هاشمیان با حفظ پست سازمانی تا تعیین تکلیف نهایی گزینه پیشنهادی جهت تصدی فرمانده یگان حفاطت اداره کل، به‌عنوان سرپرست یگان حفاظت زندانهای استان سمنان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، جلسه معارفه سرپرست یگان حفاظت زندانهای استان سمنان با حضور مدیرکل زندان‌ها، معاون اصلاح و تربیت، رییس زندان و مسئولان اداره کل و کارکنان یگان حفاظت زندان‌های استان سمنان در سالن کوثر زندان سمنان برگزار شد.

در این مراسم محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان با گرامیداشت دهه فجر و عرض تسلیت ایام فاطمیه، امنیت و اقتدار در زندان‌ها بسیار مهم و ضروری دانست و اذعان داشت: اهداف سازمان و به‌ویژه اجرای برنامه‌های اصلاح و تربیت تنها در سایه اقتدار و امنیت تحقق می‌یابد.

باهنر همچنین با اشاره به نقش مهم سربازان وظیفه در حفظ و ارتقای امنیت زندان‌ها، خواستار توجه بیشتر به آنان شد ابراز کرد: نگاه مجموعه به کارکنان وظیفه باید نگاه پدرانه باشد، آنچنان‌که با تقویت ارتباط فرماندهان یگان با سربازان، مشکلات آنان از جمله مسائل روحی، خانوادگی، مالی و خدمتی بررسی و جهت حل و برطرف‌سازی آن تلاش گردد.

مدیر کل زندانهای استان در بخش دیگری از سخنان خود، آموزش عملی نیروهای یگان حفاظت را مهم‌تر از آموزش تئوری دانست و گفت: آموزش‌های تئوری نیز در جای خود لازم و سودمند هستند ولی نیروهای کادر و وظیفه باید در میدان و به صورت عملی آموزش ببینند تا در مواقع لازم بتوانند بهترین واکنش را نشان دهند.

وی پرسنل یگان حفاظت زندان‌های استان را نیروهایی صادق و پرتلاش دانست و گفت: از زحمات این عزیزان که به صورت شبانه‌روز در زندان‌های استان در حال تلاش و کوشش هستند، قدردانی می‌کنم و امیدوارم با وحدت و همدلی به مثابه‌ ید واحده برای استقرار نظم و انضباط در زندان‌ها همچنان تلاش کنند.

مدیر کل زندانهای استان در پایان از خدمات سرپاسیار حسین نادمی که انجام امور یگان حفاظت را در چند ماه اخیر به عهده داشته، تشکر کرد و اظهار داشت: از تمامی همکاران در ستاد اداره کل و زندان‌های استان می‌خواهم با سرگرد هاشمیان همکاری شایسته را داشته باشند تا انشا‌ءالله تا زمان تعیین تکلیف نهایی گزینه پیشنهادی جهت تصدی فرمانده یگان حفاطت اداره کل، در راستای رفع نواقص موجود و انجام وظایف وفق مقررات و دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های ابلاغی اقدام نماید.

در پایان این مراسم حکم سرپرست یگان حفاظت زندانهای استان توسط باهنر مدیر کل به سرگرد سیدمحمود هاشمیان تقدیم شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*