مدیر کل زندانهای استان کرمان : ورزش می‌تواند بر افزایش توان کاری و فکری کارکنان موثر باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان ؛ یک دوره مسابقات دو نیمه استقامت ، گرامیداشت دهه مبارک فجر، ویژه کارکنان مرد زندانهای استان کرمان  توسط  واحد تربیت بدنی و انجمن دو میدانی و آمادگی جسمانی اداره کل با حضور مدیر کل زندانها ،  معاون اداری و مالی ، رییس اداره فرهنگی و تربیتی ، تعدادی از مسئولین اداره کل زندانها و جمعی از کارکنان مرد زندانها ، درمجموعه ورزشی ( پیست  چمن ) دانشکده شهید چمران کرمان برگزار گردید.

مدیر کل زندانهای استان کرمان  در آغاز برگزاری این مسابقه  و در جمع کارکنان  مرد زندانهای استان گفت : ورزش یک ضرروت است و زندگی بشر نیز همیشه دارای تحرک است.

رمضان امیری  ادامه داد : کسانی که در امر ورزش اهتمام ویژه ای دارند از فکر سالم و جسم سالم برخوردارند.

وی با اشاره به اینکه ورزش کردن سبب بالا رفتن راندمان کاری می‌شود اظهار داشت: ورزش می‌تواند بر افزایش توان کاری و فکری کارکنان موثر باشد..

مقام عالی زندانهای استان  افزود: اهمیت ورزش ،سلامت جسم و جان و تاثیر مثبت آن بر عملکرد کارکنان بر کسی پوشیده نیست و باید همه به این مهم توجه کنیم.

وی شاخصه مهم کار زندانبانی را اصلاحی و تربیتی ذکر کرد و ادامه داد: زمانی این امر محقق می شود که خود کارمندان از جایگاه ویژه ای در امر سلامت برخوردار باشند.

 امیری هدف از برگزاری  این مسابقات را ایجاد روحیه و نشاط و شادابی در بین پرسنل عنوان نمود و گفت :  با تعامل و همدلی در کنار هم و ورزش کردن می توان به موفقیت نزدیک تر شد .

در ادامه کریم قاسمی  کارشناس تربیت بدنی اداره کل زندانهای استان کرمان ، گزارشی از برنامه ها و مسابقات ورزشی در زندانهای استان و از روند برگزاری مسابقات دو  نیمه اساقامت کارکنان مرد زندانها ارائه نمود .

وی بیان داشت : این مسابقه با حضور۸۵  نفر و در سه  رده سنی زیر ۳۵ سال ، ۳۵ تا ۴۵ سال و ۴۵ سال به بالا  برگزار شد .

در این رقابتها که با حضور پرشور  پرسنل زندانها همراه بود، در رده سنی زیر ۳۵ سال یاسر ایزدی از زندان مرکزی مقام اول ، امین سالاری از زندان مرکزی مقام دوم و عباس سیوندی  از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی کرمان مقام سوم  ، در رده سنی ۳۵ تا ۴۵ سال منصور سلیمانی از زندان بافت مقام اول ، مجید قربی از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی مقام دوم  و علی منظری توکلی از زندان سیرجان مقام سوم  ، در رده سنی بالای  ۴۵سال یارالله قنبری از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی کرمان مقام اول ، سید محمد آرش امانی از اداره کل مقام دوم و محمود سلطانی از زندان مرکزی مقام سوم را به خود اختصاص دادند .

 در خاتمه  با اهدای جوایز ارزنده و لوح تقدیر از نفرات برتر تجلیل شد .

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*