برگزاری جلسه قضایی با حضور رازانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در زندان مرکزی خرم آباد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان لرستان، رازانی دادستان مرکز استان باهمراهی علیپور قاضی ناظر بر زندان در جلسه قضایی زندان مرکزی شرکت نمودند.
در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم جلسه با سخنان دادستان شروع شد .
رازانی گفت: کلیه پرسنل اجرای احکام موظف به ثبت تمام موارد پرونده از جمله اتهامات و محکومیتها در سسیتم رایانه می باشند همچنین ارائه گزارش وضعیت پرونده زندانی می بایست بعد از بررسی دقیق پرونده انجام شود و در این زمینه هیچ گونه اشتباهی پذیرفته نیست.

رازانی گفت دادستانهای شهرستانها در روز های پنجشنبه هر هفته در زندان حاضر شده و با حضور در داخل بندها با زندانیان گفتگو کرده و کنترل دقیق در مورد پرونده ها صورت پذیرد وی گفت بر همین اساس جلسه شورای طبقه بندی به موقع تشکیل شده و افراد واجد شرایط مشخص امتیازات قانونی اعطا گردد.
رازانی خطاب به مددکاران گفت باید در داخل بندها حضور مستمر داشته باشند و صرفا به گفته زندانیان در خصوص وضعیت پرونده اکتفا ننمایند و مطابق با شرح وظایف سازمانی بارعایت دستور العمل ها و بخشنامه های سازمانی و بررسی احکام قضایی امکان آزادی مددجویان را فراهم نمایند رازانی در ادامه گفت مددکاران، می بایست تشریح رفتارهای پر خطر و نحوه مقابله با آن ،تشکیل پرونده شخصیتی،هماهنگی با سازمانهای مردم نهاد و دعوت از شکات ، اولیا دم و ستیر افراد را در راستای حل مشکلات مددجویان در برنامه کاری خود داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*