اخبار کوتاه

جلسه مدیرکل زندان های لرستان با مسولین فرهنگی زندان های لرستان

 

محمدی اصل:
بدون شک کاهش آسیب در زندانها مرهون زحمات پرسنل فرهنگی است. جلسه مسولین فرهنگی زندانها با رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای لرستان در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان با توجه به نقش فعالیتهای فرهنگی و تاثیر آن در کاهش آسیب و تنش در زندانها به پیشنهاد مدیر کل زندانها جلسه مسولین فرهنگی با مدیر در اتاق کنفرانس اداره کل انجام شد.
در ابتدا مجتبی روشن پور رییس اداره فرهنگی ضمن عرض خیرمقدم به مسولین فرهنگی و تشکر از مدیر کل به خاطر دستور تشکیل این جلسه به ارایه گزارش عملکرد اداره فرهنگی پرداخته و کمبودهای موجود را عنوان کرد.
در ادامه رضا محمدی اصل مدیر کل ضمن تشکر از زحمات کلیه نیروهای فرهنگی در زندانهای استان،فعالیتهای انجام شده را مثبت ارزیابی کرده اما آنرا اندک دانست و خواستار توجه بیشتر مسولین فرهنگی به این مقوله شد.
محمدی اصل تصریح کرد:اولین اولویت در زندانها فعالیتهای فرهنگی می باشد و بدون شک برگشت آبرومندانه مددجویان به کانون گرم خانواده و جامعه تنها در سایه فعالیتهای فرهنگی اتفاق می افتد.
مدیر کل زندانهای لرستان در خاتمه سخنانشان به رییس اداره فرهنگی و مسولین فرهنگی زندانها پیشنهاد داد که لازم است تدوین سند فعالیتهای فرهنگی با چشم انداز ۲ ساله در استان لرستان تدوین شود.
محمدحسین نظری پور معاونت سلامت و اصلاح وتربیت نیز در ادامه دغدغه های خود را در طی سخنانی ایراد کرد که مهمترین آن اهمیت و همیت انجام فعالیتهای فرهنگی در زندانها،خصوصا زندان مرکزی خرم آباد بود.
در خاتمه مسولین فرهنگی زندانهای استان مشکلات و پیشنهادات خود را ارایه و خواستار حمایت همه جانبه مدیرکل از فعالیتهای فرهنگی خصوصا تخصیص بودجه بیشتر به این حوزه شدند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*