اخبار کوتاه

بازدید معاون دادستان دادسرای عمومی و انقلاب و هیات همراه از بازداشتگاه همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،  “سعید رضوانی” معاون  دادستان دادسرای عمومی و انقلاب همدان  به همراه ” احمد کاظمی” رئیس اجرای احکام انقلاب همدان و “حسین صنایعی وحید” دادیار ناظر بر امور زندان و بازداشتگاه همدان  با هدف بازدید پایان سال جاری و پایش و بررسی امور قضایی مددجویان در محل بازداشتگاه همدان حضور بهم رساندند.

در ابتدا بازدید کنندگان در معیت ” وحید قنبری” رئیس بازداشتگاه همدان از کلیه قسمت ها و اماکن اداری و همچنین وضعیت ملاقات خانواده ها و شرایط هواخوری مددجویان این مرکز بازدید  کرده  و در ادامه ضمن بازدید از وضعیت کلیه خوابگاه ها، به دیدار چهره به چهره با کلیه مددجویان پرداختند.

معاون دادستان و هیات همراه پاسخگوی مشکلات و درخواست های تک تک مددجویان بوده و برای  پیگیری پرونده های قضایی آنان  راهنمایی های لازم را ارائه و همچنین در خصوص چگونگی استفاده مددجویان محکوم از مرخصی ویژه عید نوروز و شرایط آن اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مددجویان قرار دادند.

در پایان   معاون دادستان ، از وضعیت موجود زندانیان و شرایط و اقدامات انجام شده و همچنین وضعیت حقوق شهروندی مددجویان اظهار رضایت و از خدمات مسئوولان  بازداشتگاه قدردانی کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*