اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان مازندران: میانجی گری مدیریتی و اصلاح ذات البین راهی به سوی تعالی و پیشرفت سازمانی است

 

مدیرکل زندانهای استان مازندران میانجی گری مدیریتی و اصلاح ذات البین را رهی به سوی تعالی و پیشرفت سازمانی دانست و آن را یکی از ویژگیهای مهم مدیریت عنوان کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، آخرین گردهمایی و نشست فصلی روسای ستادی و زندانهای استان با حضور علی اکبر غفاریان” مدیرکل زندانهای استان مازندران به میزبانی زندان بابل برگزار شد.

علی اکبر غفاریان در جمع مدیران زندانهای استان بر میانجی گری مدیریتی و اصلاح ذات البین اشاره کرد و بر اشاعه و گستره آن در محیط اداری و جامعه تأکید ورزید.

وی تصریح کرد، اصلاح ذات البین موجب استواری و پیوندهای فردی و اجتماعی خواهد شد و صلح و سازش به همراه خواهد آورد و نفاق را از دلهای افراد می زداید.

غفاریان افزود،  همراهی و همدلی, پایه و اساس جامعه انسانی است و مایه رشد و تعالی می شود. اگر همدلی و هماهنگی افراد در هم شکند و اعتماد و دلگرمی از دلها رخت بربندد، مردم و جامعه از پیشرفت و حرکت تکاملی باز می مانند و این روند بر سیاستهای یک سازمان هم میتواند اثر بگذارد.

مدیرکل زندانهای استان بیان کرد، یکدلی و سازش مایه آرامش و شادابی در جامعه و زمینه ساز سازندگی و تربیت بهتر افراد  و تحقق اهداف سازمانی است و برعکس آن هم می تواند باعث ناکارآمدی و عقب ماندگی شود.

غفاریان بر حفظ و جلب اعتماد نیروهای انسانی در محیط پر تلاطم زندان تأکید و پویایی نظام اداری را منوط به استفاده بهینه مدیران زندان از نیروی انسانی ، منابع مالی و تجهیزاتی دانست .

وی همچنین بر لزوم به موقع و موثر به درخواستهای قانونی پرسنل، سربازان وظیفه و زندانیان با هدف تکریم مقام ارباب رجوع و پیشگیری از هر گونه حوادث احتمالی تأکید کرد.

مدیرکل زندانهای استان مازندران در ادامه صحبتهایش بر توجه هر بیشتر به خانواده های زندانیان اشاره و خواستار حل و فصل مشکلات خانواده زندانیان با اعطای تسهیلات رفاهی و مشاوره های فرهنگی و روانشناسی در ایام نزدیک به سال نو شد.

غفاریان تردد خانواده های زندانیان را یکی از دغدغه های سازمانی دانست و بر ساماندهی وسائل نقلیه و شناسایی راننده های مطمئن و متعهد با هدف حفاظت از خانواده های زندانیان و ایجاد محیطی امن برای رفت و آمد فرزندان زندانی تأکید کرد.

نشست فصلی روسای زندانهای استان مازندران

نشست فصلی روسای زندانهای استان مازندران

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*