اخبار کوتاه

کارکنان زندانهای خراسان رضوی افتخاری دیگر در مسابقات قرآنی خانواده بزرگ قوه قضائیه رقم زدند

نمازی معاون سلامت ،اصلاح و تربیت زندانهای استان : پرسنل خدوم زندانها با پشتکار و تلاش با کسب سه مقام موجب افتخار اداره کل زندانهای استان در بین کلیه کارکنان و خانواده های قوه قضائیه و سازمان های وابسته کشور، شدند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان خراسان رضوی این مسابقات قرآنی بر اساس برنامه ریزی معاون فرهنگی قوه قضائیه به دادگستری استان ها و سازمان های وابسته اعلام ، و پس از انجام مراحل مقدماتی ،استانی و منطقه ای و انتخاب افراد برتر در مسابقات کشوری به رقابت پرداختند . گفتنی است اداره کل زندانهای خراسان رضوی در مرحله استانی با کسب ۱۰ مقام ، منطقه ای با کسب ۷ مقام و در مرحله کشوری با کسب ۳ مقام برتر حائز رتبه شد .

شایان ذکر است : شرکت کنندگان این اداره در پایان مراحل طی شده و راهیابی به مسابقات کشوری در محل هتل المپیک تهران با کسب رتبه های برتر ، مقام نخست قرائت ، مقام دوم حفظ ۱۵جزء برادران و نفر سوم ۱۵جزء خواهران ,  و نفر چهارم حفظ۲۰جزء برادران (پرسنل وظیفه) که در مجموع کسب مقام ها نیز استان خراسان رضوی مقام نخست را در بین دستگاههای شرکت کننده قوه قضائیه به دست آورد .

نمازی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای استان در تشریح خبر گفت : برنامه های فرهنگی تربیتی این اداره کل بر محور قرآنی هم برای کارکنان و هم سربازان وظیفه و مددجویان صورت می پذیرد .

وی افزود هدف ما از ایجاد تداوم برنامه های قرآنی و همچنین  اهمیت دادن کارکنان این مجموعه  به تعالیم قرآنی جهت مددجویان  و تغییر در نگرش فکری و روحی آنان و تلاش در جهت بازگشت سلامت و سعادتمندانه آنها به زندگی است .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*