اخبار کوتاه

برگزاری آزمون پایانی فنی و حرفه ای در رشته برق کشی مدارهای زیرزمینی جهت پرسنل وظیفه زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان بوشهر ، به منظور ارزیابی کارآموزان و اعطای گواهینامه پایانی دوره فنی و حرفه ای در رشته برق کشی مدارهای زیرزمینی ، آزمون پایانی این دوره در بین پرسنل وظیفه زندان دشتی در محل سالن ملاقات حضوری زندان برگزار گردید.

آزادی نژاد رئیس زندان دشتی در حاشیه برگزاری این آزمون گفتند : در راستای آموزش به پرسنل وظیفه و سنجش میزان یادگیری کارآموزان در رشته برق کشی مدارهای زیرزمینی ، آزمون فنی و حرفه ای در بین سربازان این دوره در محل سالن ملاقات حضوری زندان دشتی برگزار گردید .

وی اظهار داشت : شرکت پرسنل وظیفه در دوره های تخصصی فنی و حرفه ای سبب توانمندسازی آنان جهت اشتغال مفید پس از اتمام خدمت مقدس سربازی و آماده سازی نیروی کار ماهر می گردد .

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین واحد اشتغال و فنی حرفه ای و با تاکید بر ماموریت های سازمان زندان ها ارائه خدمات آموزشی پیرامون رشته های فنی و حرفه ای گفت:حضور بی قید و شرط پرسنل وظیفه و مددجویان در کلاس های آموزشی از جمله ی فعالیت هایی است که همه مسئولین زندان،تمام توان خود را در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی این مهم بکار گرفته اند .

شایان ذکر است : تعداد ۱۵ نفر از پرسنل وظیفه در رشته برق کشی مدارهای زیرزمینی در این آزمون شرکت کرده اند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*