اخبار کوتاه

تجلیل مدیرکل از خانواده شهدای کارکنان زندان های استان ایلام در روز بزرگداشت مقام ” شهدا “

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – به مناسبت بزرگداشت مقام شهدا در ۲۲ اسفند ماه، مدیرکل و مسئولین زندان های ایلام از خانواده شهدای کارکنان زندان های ایلام تجلیل کردند.
عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام بیان داشت: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان یک وظیفه همگانی است که رشارت ها و جانفشانی های رزمندگان دفاع مقدس را یادآوری می کند.
کشوری خاطر نشان کرد: بزرگداشت مقام شهدا یک طرح راهبردی و ناشی از باوری عمیق و راستین بوده و می¬‌تواند ضمن تکریم خانواده معظم شهیدان و اهتزار عَلَم شهدا و زنده ‌نگه داشتن سیره و راه افتخارآمیز و تابناک آنان، روحیه مقاومت، ایثار و حماسه را درجامعه جاری کرده و اقتدار و آمادگی ملت ایران را در مصاف با دشمن و هجوم بی‌وقفه قدرت‌های استکباری و امپراطوری رسانه‌ای صهیونیستی به جهانیان آشکار و نمایان سازد.
ایشان تصریح کرد: ملت بزرگ ایران به تأسی از وصایای جاوید و ارزشمند امام خمینی(ره ) و آموزه‌های مقام معظم رهبری مدظله العالی، تجلیل شهیدان و تکریم خانواده معظم شهدا را رسالت خطیر خود در پاسداری از خط سرخ شهادت و ره آوردهای شهیدان، برای عزت و سربلندی کشور دانسته اند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*