اخبار کوتاه

مراسم پایان دوره ۲۵۱ فراگیران آموزشی مرکز آموزش سازمان زندانها با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها برگزار شد.

به گزارش اداره اجتماعی و روابط عمومی یگان حفاظت سازمان زندان ها ، مراسم پایان دوره و جشن سردوشی فراگیران مرکز آموزش شهید کچویی سازمان زندانها با سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن ایزدخواه برگزار گردید.

مراسم پایان دوره آموزشی و جشن سردوشی فراگیران این مرکز با ورود فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها به میدان صبحگاه و ادای احترام ایشان به مقام والای شهدای دفاع از حریم ولایت آغاز گردیده و پس از قرائت روح بخش قرآن کریم درجه ترفیعی تعدادی از کارکنان ترفیع بگیر توسط سردار ایزدخواه فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها ابلاغ و نصب گردید.

در ادامه واحدهای نمونه فراگیران با اجرای حرکات نمایشی و عملیات باز و بست سلاح با چشمان بسته به نمایش نتیجه آموزش های خود پرداختند.

سپس یگانهای رژه رونده با قرائت سرودهایی حماسی توان عملیاتی و نظم خود را به فرماندهان و مسئولین مدعو مستقر در جایگاه نشان دادند.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها سخنان خود را با سلام به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و عرض درود به روان پاک شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهیدان (ره) ، شهدای مدافع حرم و شهدای مظلوم عرصه نظم و امنیت و آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) آغاز نموده و گفت: بخش اعظم ماموریت کارکنان وظیفه یگان حفاظت سازمان زندانها را نگهبانی و اعزام و بدرقه مددجویان به مراجع قضایی و مراکز درمانی تشکیل می دهد که شما عزیزان می بایست در طول مدت خدمت خود ما را در اجرای صحیح و دقیق این ماموریت ها یاری نمایید.

ایشان افزودند: بحمد اله با حمایت ویژه جناب آقای دکتر جهانگیر ریاست محترم سازمان زندانها پیشرفت های قابل توجهی در حوزه معیشت، اخذ دفترچه درمانی، اسکان، برگزاری فعالیت های فرهنگی، ورزشی و مذهبی، برخورد با سرباز آزاری و پرداخت به موقع حقوق کارکنان وظیفه حاصل شده است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار ایزدخواه خاطر نشان کرد: بمنظور برخورد با پدیده زشت و قبیح پایه بازی و در راستای جلوگیری از تضییع حقوق سربازان، شماره تلفن مسئولین صیانت و پیشگیری، مدیران کل استانها و همچنین حفاظت و اطلاعات مربوطه در تابلو اعلانات آسایشگاهها نصب گردیده است.

وی افزود: بر اساس آمایش سرزمینی انجام گرفته ۹۵ درصد کارکنان وظیفه در زندانهای استان محل خدمت خود بکارگیری شده و بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته آندسته از سربازانی که در استان های همجوار خدمت   می نمایند حداکثر پس از گذشت شش ماه به استان محل زندگی خود منتقل می شوند.

ایشان در پایان از حمایت های بی دریغ ریاست محترم سازمان زندانها، بازدید نظارتی سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستادکل نیروهای مسلح و تلاش های فرمانده مرکز آموزش و فرماندهان گردان ها و گروهان ها ، اساتید و مربیان آموزشی آن مرکز تشکر و قدردانی نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*