اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان ایلام: زندانبانی اسلامی ؛ استفاده از فرصت ها، بهره وری از منابع و مدیریت بحران هاست

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام در دیدار با کارکنان و مسئولین ستادی، در خصوص مدیریت صحیح و مطلوب امورات به ایراد سخن پرداخت.
کشوری بیان داشت: در زندانبانی اسلامی می بایست از فرصت ها به نحو احسن استفاده شود و با بهره وری از منابع و ظرفیت های در اختیار، بحران ها را مدیریت نمود. وی تصریح کرد: استفاده بهینه از منابع سازمان به منظور رسیدن به اهداف کارا و اثربخش اصلاحی و تربیتی، در چارچوب نظام ارزشی مورد قبول، ما را در دستیابی و تبیین اقدامات تأمینی و تربیتی یاری می کند.
کشوری عنوان کرد: زندانبانی امروزی بر محور علم و دانش می چرخد و پیاده سازی فرایندها و روش های علمی مدیریت زندانبانی توسط ریاست معزز سازمان زندان های کشور کاملا نتیجه گرا و اثربخش بوده است. وی افزود: فراهم سازی محیطی مناسب برای نگهداری افرادی که متمایل به اصلاح رفتار و اندیشه هستند و انگیزه بازگشت سعادتمندانه به جامعه را دارند بسیار حائز اهمیت است و با اعمال برنامه ها و اقدامات بازپرورانه مسیر اصلاح و بازسازی شخصیتی آنان هموارتر می گردد.
مدیرکل زندان های استان ایلام گفت: موفقیت و پیشرفت هر سازمانی، مدیون مجموعه ای از ایده‌ها، نوآوری‌های راهبردی، بهره وری از منابع و استفاده از خلاقیت هاست.کشوری افزود: فعالیت ها و تلاش کارکنان سنگر اصلاح و تربیتی به صورت هدفمند در راستای ارتقاء و کارایی هر چه مطلوب تر نظام زندانبانی اسلامی پیش می رود و امید است با تحلیل و پایش کارشناسانه و علمی اقدامات، چالش ها و مشکلات رفع گردند و تعالی اهداف سازمانی را شاهد باشیم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*