اخبار کوتاه

سردار سرتیپ دوم پاسدار کمالی: سربازی، بخصوص در جمهوری اسلامی ایران که برای دفاع از حریم امنیت کشور عزیزمان است، امر بسیار مقدسی می باشد.

به گزارش اداره اجتماعی و روابط عمومی یگان حفاظت سازمان زندان ها ، مراسم پایان دوره و جشن سردوشی فراگیران مرکز آموزش شهید کچویی سازمان زندانها با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح و سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن ایزدخواه فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها برگزار گردید.

مراسم پایان دوره آموزشی و جشن سردوشی فراگیران این مرکز با ورود سردار کمالی به میدان صبحگاه، عرض خیر مقدم توسط فرمانده میدان و ادای احترام ایشان به مقام والای شهدا آغاز گردید.

جشن پایان دوره فراگیران مرکز آموزش شهید کچویی با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید، ارائه گزارش تفصیلی آموزش فراگیران و اعطای سردوشی احدی از فراگیران به نمایندگی سایر کارکنان وظیفه حاضر در میدان توسط رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح ادامه یافت.

سپس واحد های نمونه با اجرای حرکات نمایشی کار با تونفا و باز و بست سلاح اقتدار خود را برای حاضرین در جایگاه به تصویر کشیدند.

در ادامه سردار سرتیپ دوم پاسدار کمالی سخنان خود را با نثار درود به روح پاک شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم ، شهدای عرصه نظم و امنیت، روح بلند و ملکوتی امام خمینی (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) آغاز نموده و گفت: سربازی، بخصوص در جمهوری اسلامی ایران که برای دفاع از حریم امنیت کشور عزیزمان است، امر بسیار مقدسی می باشد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح افزود: مسئولین در نیروهای مسلح می بایست سربازان را مانند فرزند و برادر خود دانسته و نسبت خوراک، پوشاک، محیط زیست و رفتار مناسب با کارکنان وظیفه اهتمام بورزند.

ایشان خاطر نشان کرد: مسئولین نسبت به کارکنان وظیفه فکر برتری نداشته و بلکه فقط تجارب آنان از سربازان بیشتر است و توصیه من به شما عزیزان این است که نسبت به محیط زندگی و محیط کار خود بی تفاوت نبوده و برای بهبود عملکرد و ماموریت محوله تلاش نمایید.

سردار سرتیپ دوم پاسدار کمالی گفت: سربازی فواید زیادی برای شما جوانان از جمله یادگیری نظم و انضباط، تعامل با دیگران، اداره زندگی با حداقل امکانات و آموختن مهارت زندگی را بهمراه دارد.

ایشان درپایان از زحمات و حمایت های بی دریغ جناب آقای دکتر جهانگیر ریاست محترم سازمان زندانها، فرمانده یگان حفاظت سازمان، فرماندهان گردان و گروهان های آموزشی و همه فراگیران حاضر در میدان تقدیر و تشکر نمودند.

گفتنی است سردار سرتیپ دوم پاسدار کمالی در ادامه حضور خود در مرکز آموزش شهید کچویی از سالن ملاقات فراگیران با خانواده هایشان که اخیراً مورد بهره برداری قرارگرفته است، بازدید نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*