اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های کردستان: جشن گلریزان، ۹ خرداد مصادف با ۱۴ رمضان المبارک برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان طی گزارشی زمان برگزاری جشن گلریزان و آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد استان را ۹ خرداد ماه مصادف با ۱۴ رمضان المبارک اعلام نمود و گفت: این جشن همچون سنوات گذشته در محل مجتمع فرهنگی و هنری سنندج راس ساعت ۱۷ عصر برگزار می گردد و امیدواریم همچون سنوات گذشته با حضور گرم خیرین و مردم نیک اندیش کردستانی، شاهد آزادی تعدادی دیگر از زندانیان جرائم غیرعمد استان باشیم.

مدیرکل زندانهای کردستان و نائب رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان با بیان این مطلب که در حال حاضر بیش از ۳۳۰ زندانی جرائم غیرعمد در زندانهای استان تحمل حبس می نمایند بیان داشت: برای آزادی این تعداد زندانی نیازمند جرائم غیرعمد مبلغی حدود ۲۵ میلیارد تومان نیاز است.

ابراهیمی مردم و خیرین را حامیان اصلی ستاد مردم دیه دانست و در این خصوص اظهار نمود: خوشبختانه مردم همه ساله با حضور سبز خود موجبات دلگرمی اعضای این ستاد مردمی را به وجود آورده اند و امیدواریم امسال نیز این مردم نیک اندیش حماسه ای دیگر را رقم بزنند.

این مقام مسئول از برگزاری جشن گلریزان در ۱۰ نقطه دیگر استان خبر داد و گفت: در سایر نقاط استان نیز جشن کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار خواهد شد که زمان برگزاری آنها نیز متعاقبا اعلام می گردد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*