اخبار کوتاه

چهارمین ضیافت رمضان با آزادی ۴ زندانی محکوم مالی در برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت اصفهان رقم خورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،در چهارمین شب از ماه مبارک رمضان و در  برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت که از شبکه اصفهان پخش می گردد،چهار زندانی محکوم مالی با بیش از ۱۵۷ میلیون  تومان بدهی آزاد شدند.

دست سخاوت  خیرین و نیکوکاران اصفهانی زمینه آزادی این چهار  زندانی که هرکدام کمتر از یکسال در زندان تحمل حبس نموده بودندبا کمک های نقدی و حضوری خیرین،مردم و هموطنان را رقم زد.

زندانی محکوم به پرداخت ۱۱۵ میلیون تومان بدهی،یک نفر با ۱۲ میلیون تومان بدهی،نفر سوم با ۲۴ میلیون و نفر چهارم نیز با ۶میلیون و ۵۰۰ هزار تومان با مساعدت ها و دستهای مهربان مردم نوع دوست استان اصفهان با عنایت و دستور دادستان به جمع خانواده بازگشتند.

موسسه خیریه حضرت علی بن ابیطالب  (ع) اصفهان به عنوان میهمانان ویژه این شب در امر خیر و سخاوت با تعهد و صدور چک و مبالغ نقدی زمینه کمک و مساعدت را مهیا و موجبات خشنودی این خانوده ها را مهیا کردند.

النگوی های فاطمه دختر بیمار اصفهانی نیز به ارزش ۸ میلیون ریال توسط اتحادیه طلا فروشان قیمت گذاری و توسط خیریه حضرت امام موسی کاظم (ع) به ارزش ۵۰ میلیون ریال  در نظر گرفته شده بوده در این شب به ارزش ۱۵۰میلیون ریال قیمت پایه اعلام شد.

حضور هنرمندان سینما و تلویزیون و کودکان و مادران و پدران در این بررنامه با کمک های ریز و درشت ستودنی بود.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*