اخبار کوتاه

نسیم مهر ویژه خانواده مددجویان در محل سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، به همت انجمن حمایت از زندانیان استان و زندان مرکزی بوشهر آیین جشن نسیم مهر به منظور تکریم خانواده مددجویان و با حضور مددجویان وخانواده ها ی آنان در محل سالن آمفی تئاترزندان مرکزی بوشهر برگزار گردید.

حسن پوردادستان دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر ، معاون سلامت، اصلاح و تربیت و مسئول دفتر حمایت از حقوق کودکان و زنان دادگستری استان معاون سیاسی وامنیتی فرمانداروتنی جند از مسئولان استانی وشهرستانی  از جمله مدعوین این مراسم بودند.

اجرای گروه سرود همکاران ستادی اداره کل، تک خوانی، مسابقه بین فرزندان مددجویان و سخنرانی مسئولین و کارشناس مهمان با موضوع سبک زندگی از جمله برنامه هایی بود که با استقبال شرکت کنندگان مواجه گردید.

دراین مراسم حسن پور دادستان و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان بوشهر،ضمن تبریک ماه مبارک رمضان گفت:درخصوص ارتکاب جرم و بزه یک گروه از روی عمد و یک گروه غیر عمد وارد زندان میشوند که بر اساس قانون نگهداری و اصلاح وتربیت آنان به عهده سازمان زندانها میباشد و گروه بعدی خانوده زندانیان میباشد که بدون هیچگونه گناهی باید با مشکلات دست و پنجه نرم کنند که در این خصوص همه ی نهاد ها،سازمان ها و خیرین باید کمک کنند تا مشکلات اقتصادی این قشر از جامعه مرتفع گردد زیرا خانواده هایی که سرپرست آنان در زندان ها میباشد مشکلات اقتصادی زیادی دارند. تا فقط نبود سرپرست خانواده آنان را آزار دهد نه مسائل اقتصادی و معیشتی. وی در ادامه گفت: کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد نیز از ضروریات میباشد که همه باید در این راستا کمک نمایند که بتوانیم این قشر از زندانیان را به خانواده و جامعه برگردانیم دادستان بوشهر از برگزار کنندگان این جشن و مسئولین زندان های استان  بوشهر تشکر نمود

در ادامه رزا عبدلی مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان بوشهر در این خصوص گفت: انجمن  با کمکهای نقدی و غیر نقدی از جمله کارت هدیه و سبد کالا و همچنین پیگیری مسائل حقوقی و معیشتی خانواده زندانیان سهم به سزایی در رفع مشکلات خانواده ها ایفا نموده است و با اهداء سبد کالا و کمک هایی نقدی به خانواده  های زندانیان نیازمند کمک شایانی نموده است.

شایان ذکر است که درپایان جلسه خانواده ها با مددجویان خود دیدار کرداند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*