اخبار کوتاه
محفل انس با قرآن ویژه خانواده کارکنان زندان‌های استان سمنان
محفل انس با قرآن ویژه خانواده کارکنان زندان‌های استان سمنان

محفل انس با قرآن با حضور خانواده کارکنان زندان‌های استان سمنان برگزار شد

محفل انس با قرآن با حضورخانواده کارکنان زندان‌های استان سمنان در هفدهمین روز ماه مبارک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در این مراسم که با حضور بیش از ۳۳۰ نفر از کارکنان زندان سمنان، اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان و اداره کل و خانواده آنان برگزار شد، فعالان و خادمان نماز و قرآن مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش اصلی این مراسم پس از اقامه نماز جماعت و صرف افطار، اسماعیل آریامنش قاری ممتاز استان به تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید پرداخت که مورد استقبال خانواده‌های حاضر در مراسم قرار گرفت.

سپس در ادامه این محفل نورانی، با حضور باهنر مدیر کل زندان‌های استان، حجت‌الاسلام قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، کهربایی معاون اداری و مالی و تعداد دیگری از مسئولان زندان‌های استان، دارندگان مقام قرآنی و فعالان نماز با اهدای هدایایی مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش دیگری از این مراسم با طرح سوالات قرآنی در بین حاضران، به ۱۰ نفر از کسانی که پاسخ صحیح به سوالات دادند هدایایی اهدا شد.

استقرار غرفه «قرآن بخوان، جایزه بگیر» ویژه فرزندان زیر ۷ سال کارکنان در بخشی از سالن محل برگزاری نیز از دیگر برنامه‌های این مراسم بود که بیش از ۶۰ نفر از کودکان حاضر در مراسم در این غرفه هدایایی به رسن یادبود دریافت کردند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*