اخبار کوتاه

آزادی ۳ زندانی دیگر زندان مرکزی اصفهان در بیست و پنجمین برنامه یک شهر ضیافت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،در بیست و پنجمین برنامه تلویزیونی زنده یک شهر ضیافت سه زندانی محکوم مالی با ۱۸۷ میلیون تومان بدهی از زندان آزادو به آغوش خانواده بازگشتند.

در این برنامه نیز که مردم نوع دوست و خیرین استان و شهرهای شهرستان فلاورجان و ورزنه نیز حضور داشتند یکبار دیگر حماسه و شور آزادی زندانیان قوت گرفت و سه زندانی محکوم مالی با بدهی های ۱۲۲ میلیون-۵۰ میلیون و ۱۵ میلیون تومان مهیا که پس از انجام تشریفات قانونی و قضایی به آغوش خانواده بازمی گردند.

دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندانهای کشور نیز درارتباط زنده تلویزیونی از حماسه مردم اصفهان در امر آزادی زندانی قدردانی کرد.

دکتر احمد خسروی وفا رئیس کل دادگستری استان  در این برنامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درخصوص مردم اصفهان گفت: برای اولین بار در کشورو در طی ۴ سال متوالی مردم استان اصفهان در یک برنامه زنده تلویزیونی به مدت سی شب هرشب با حماسه های خود زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را مهیا می کنند.

درادامه نیز موسوی لارگانی نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در خصوص قوانین حمایتی مجلس شورای اسلامی و انجام گلریزان در مجلس جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد سخنانی بیان کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*