اخبار کوتاه

رئیس سازمان زندان های کشوردر ارتباط مستقیم با برنامه تلویزیونی یک شهرضیافت: ۱۸ هزار زندانی جرائم غیرعمد نیازمند کمک خیران/۷۰ درصد اززندانیان زیر ۴۰ سال سن دارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در ارتباط زنده تلویزیونی با برنامه یک شهر ضیافت از اجرای پویش و فرایند آزادی زندانی جرائم غیرعمد در استان اصفهان قدردانی کرد.

وی گفت: امروز در استان اصفهان و در جای جای میهن اسلامی درب های خیر و برکت در ماه پرفضیلت رمضان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد گشوده و مردم با دستان پر سخاوت خود شور و شعف خاصی را آفریدند.

رئیس سازمان زندان های کشور در ادامه اظهارداشت: درحال حاضر ۱۸هزار زندانی جرائم غیرعمد در زندانهای کشور وجود دارد که نیازمند دستان پر خیر وبرکت مردم برای بازگشت به آغوش خانواده و جامعه هستند.

مشاور رئیس دستگاه قضا درادامه سخنانش در خصوص فرایند آزادی زندانیان گفت:این پویش  مردمی باید به یک الگوی رفتاری در کشور تبدیل گردد.

وی مردم اصفهان را مردمی غیور و همیشه در صحنه خواند و گفت: ملت ما همیشه صحنه های زیبایی را خلق کرده اند و درعرصه آزادی  زندانیان جرائم غیر عمدنیازمند نیز مردم استان اصفهان پیشتاز ومانند زمان پیروزی انقلاب،جنگ تحمیلی و دیگر صحنه ها این بار نیز صحنه تکرار ناشدنی را خلق کردند.

دکتر جهانگیر درادامه با اشاره به رسیدگی به وضعیت خانواده زندانیان نیز گفت: خانواده زندانی هیچ در ایجاد جرم زندانی ندارد و برای مردم و جامعه باید این موضوع فرهنگ سازی شود.

رئیس سازمان زندان های کشور دربخش دیگری از سخنان خود درارتباط زنده تلویزیونی با مردم اصفهان گفت: ۷۰ درصد از زندانیان کشور زیر ۴۰ سال سن دارند و این بدان معناست که این افراد در سن کارآفرینی هستند و پس از آزادی نیز نیازمند کمک و حمایت مردم و جامعه خواهند بود.

دکتر جهانگیر در پایان سخنانش از برگزار کنندگان برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت مسئولین زندانهای استان -دادگستری و صداوسیما-خیرین و مردم نوع دوست استان اصفهان دراین پویش مردمی قدردانی کرد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*