اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های لرستان: حفظ و ارتقاء سلامت زندانیان یک اولویت حیاتی است

مدیرکل زندانهای لرستان گفت : ارتقاء سطح سلامت از مهمترین اولویتهای هر جامعه می باشد لذا این حوزه در زندانها نیز بعنوان یک فضای اجتماعی کوچکتر می بایست در بالاترین سطح قرار داشته باشد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان، رضا محمدی اصل در حاشیه بازدید از زندان مجتمع حرفه آموزی و کار درمانی خرم آباد اظهار داشت : این اردوگاه خرم آباد به لحاظ برخورداری از نیروی انسانی مجرب و توانمند در سطح مطلوبی قرار دارد که می بایست از توانمندی های این سرمایه انسانی بخوبی بهره برداری شود .
وی افزود : در بخش فیزیکی نیز فضاهای بسیار خوبی در اردوگاه وجود دارد که در صورت تأمین اعتبار در بخشهای مختلف و نیز استفاده بهینه از امکانات موجود می توان سطح ارائه خدمات را ارتقاء بخشید .
مدیرکل زندان های لرستان در ادامه با تأکید بر توجه به زندانیان در زندانبانی اسلامی خاطرنشان کرد : ارتقاء سطح سلامت از مهمترین اولویتهای هر جامعه می باشد لذا این حوزه در زندانها نیز بعنوان یک فضای اجتماعی کوچکتر می بایست در بالاترین سطح قرار داشته باشد .
وی تصریح کرد : این درست است که زندانیان بعنوان یک قشر آسیب پذیر ؛ بنا به دلایل مختلف مرتکب جرم شده اند اما به لحاظ انسانی و تأکیدات قانونی و شرعی ، می بایست همیشه در جایگاه یک انسانم محترم شمرده شوند و اتفاقا این از بهترین ویژگیهای زندانبانی در جمهوری اسلامی ایران است .
محمدی اصل در پایان بر ضرورت اهتمام بیشتر در اجرای وظایف محوله از سوی همکاران تأکید و لزوم فراهم ساختن شرایط برای حضور آنها در دوره های آموزشی مختلف را یادآور شد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*