اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های ایلام در جلسه انجمن حمایت از زندانیان: فرهنگ حمایت از خانواده های زندانیان و تغییر نگرش نسبت به آنها، می بایست در جامعه نهادینه شود.

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – جلسه هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ایوان با حضور مدیرکل زندان های استان ، دادستان آن شهرستان و دیگر اعضای هیأت مدیره برگزار شد.
بهادری دادستان ایوان ابتدا در خصوص آسیب های اجتماعی که در کمین خانواده های زندانیان هستند و تاثیر حمایت از آنان و همچنین نقش خیرین و مسئولین زندان های استان در این مهم به ایراد سخن پرداخت و یکی از مهمترین اولویت های کاری مراجع قضایی را رسیدگی به زندانیان و حمایت از خانواده های آنها معرفی کرد.
عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان نیز پس از استماع سخنان اعضای هیأت مدیره و تسلیت ایام شهادت امام صادق علیه السلام، بیان داشت: همکاری اثربخش و پیگیری های مثمر ثمر دادستان شهرستان ایوان باعث شده است که فعالیت های انجمن حمایت از زندانیان آن شهرستان فرایند مطلوبی را دنبال کند.کشوری به روحیه جوانمردانه و مردمداری شهرستان ایوان اشاره ای داشت و بهره مندی از این پتانسیل را زمینه ساز جذب هرچه بیشتر کمک های خیرین و نیکوکاران با هدف رفع مشکل خانواده های زندانیان دانست.
ایشان عنوان نمودند: همه ما در مقابل خانواده های زندانیان مسئول هستیم و می بایست به صورت هدفمند از آسیب های اجتماعی پیشگیری کنیم. کشوری تصریح کرد: فرهنگ کمک به خانواده زندانیان و تغییر نگرش به آنها می بایست در جامعه نهادینه شود و ضمن مدیریت هزینه ها در انجمن های حمایت، حفظ حرمت خانواده های زندانیان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
مدیرکل زندان های استان در پایان خواستار فعالیت های مدون انجمن حمایت از زندانیان به منظور درآمد زایی برای پیشبرد اهداف سازمانی و مرتفع نمودن مشکلات اقتصادی خانواده های زندانیان شد و توجه به خط مشی ها و استفاده از ظرفیت دیگر نهادهای خیریه و دستگاه های اجرایی را مورد تأکید قرار داد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*