اخبار کوتاه

سردار سرتیپ پاسدار “سید مجتبی عبدالهی” میهمان ویژه جشن سردوشی و مراسم پایان دوره ۲۵۵ فراگیران آموزشی یگان حفاظت سازمان زندانها شد

به گزارش اداره اجتماعی و روابط عمومی یگان حفاظت سازمان زندان ها ، مراسم جشن سردوشی و پایان دوره ۲۵۵ فراگیران مرکز آموزش شهید کچویی سازمان زندانها با حضور سردار سرتیپ پاسدار سید مجتبی عبدالهی مشاور محترم فرمانده ناجا برگزار گردید.

این مراسم با ورود سردار سرتیپ پاسدار سید مجتبی عبدالهی و سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن ایزدخواه به میدان صبحگاه مرکز آموزش شهید کچویی، عرض خیر مقدم و گزارش تشریفات توسط فرمانده میدان و ادای احترام به مقام والا و شامخ شهدای عزیز و گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید.

سپس معاون آموزش آن مرکز گزارش تفصیلی آموزشی فراگیران را قرائت نموده و در ادامه مشاور فرمانده ناجا ضمن اعطای سردوشی نماینده فراگیران و جمعی از کارکنان یگان و تقدیر از پدر جانباز احدی از فراگیران، حرکات نمایشی، بازو بست سلاح و رژه مقتدرانه نیروهای وظیفه حاضر در میدان از مقابل جایگاه را نظاره نمود.

سردار سرتیپ پاسدار سید مجتبی عبدالهی سخنان خود را با عرض سلام محضر قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و نثار درود به روان پاک شهدا و امام شهدا و آرزوی سلامتی و طول عمر بابرکت برای فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) و همچنین سلام به تمامی فرماندهان و فراگیران حاضر در میدان آغاز نموده و ضمن خطاب قراردادن همه فراگیران به امید های امروز و فردای نظام مقدس جمهوری اسلامی به آنان توصیه نمود تا در زندگی خود با خداوند متعال معامله کرده و با ایمان قلبی و اعتقاد به خدا و معصومین (ع) و دوری جستن از احزاب و گروه های سیاسی، همواه در مسیر ولایت حرکت کرده تا عاقبت به خیری خود را ضمانت نمایند.

ایشان همچنین یکی دیگر از مسائل مهم در کسب موفقیت ها و زندگی سلامت را دعای خیر پدر و مادر در حق فرزندان خود یادآور شدند.

مشاور فرمانده ناجا خاطر نشان کرد: سربازان می بایست از هرگونه ارتباط و اعتماد نابجا به زندانیان خودداری نموده و تمامی مسائل و مشکلات خود را فقط با فرماندهان و سلسله مراتب خود در میان بگذارند تا انشاء الله بدون چالش و با موفقیت خدمت خود را به پایان برسانند.

ایشان همچنین فرماندهان یگانها را به رعایت احترام و نفوذ در دل های کارکنان وظیفه سفارش نموده تا بتوانند همچون برادری مهربان در زمانی که سربازان نیاز به کمک و یاری دارند آنان را راهنمایی نموده و از خطرات برهانند.

ایشان در پایان از حمایت های جناب آقای دکتر جهانگیر ریاست محترم سازمان زندانها به خاطر فراهم نمودن تمامی امکانات و تجهیزات آموزشی لازم و تلاش های مجاهدانه سردار سرتیپ دوم پاسدار ایزدخواه فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و فرماندهان آن مرکز تشکر و قدردانی نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*