اخبار کوتاه
بازدید مدیران کل امنیتی و انتظامی استانداری و زندان‌های استان از پروژه زندان جدید سمنان

بازدید مدیران کل استانداری و زندان‌های استان از پروژه زندان جدید سمنان

اسلامی راد مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری سمنان و باهنر مدیر کل زندان‌های استان به همراه دهقان سرپرست اداره کل مسکن و شهرسازی استان از پروژه در‌ حال احداث زندان جدید سمنان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، حسن اسلامی‌راد مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری سمنان در بازدید از این پروژه، ضمن بررسی روند پیشرفت و عملکرد پیمانکار، خواستار تسریع در اتمام پروژه زندان جدید سمنان و انتقال زندان فعلی به خارج از شهر شد.

وی ضمن تشکر از پیگیری‌های صورت گرفته توسط مدیر کل زندان‌های استان و اقدامات اداره کل مسکن و شهرسازی استان به‌عنوان کارفرمای پروژه، اظهار امیدواری کرد با همکاری و تعامل تمامی مسئولان استان پروژه زندان جدید سمنان به زودی آماده بهره‌برداری شود.

مدیر کل زندان‌های استان سمنان نیز با قدردانی از مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری سمنان، ساختار ساختمان زندان فعلی سمنان را فرسوده و ضعیف دانست و گفت: برای جلوگیری از هرگونه خسارت‌های انسانی و اتفاقات ناگوار، تسریع در ساخت و تکمیل این پروژه از اولویت بسیار بالایی در استان برخوردار است و تسریع در ادامه این پروژه از اوجب واجبات است.

این مقام مسئول با اشاره به تشکیل کارگروه ویژه‌ای در خصوص تکمیل و ساخت این پروژه در محل استانداری به‌عنوان کمیته امنیتی شورای تامین گفت: نظارت بر پیشرفت این پروژه در دوره‌های پانزده روزه بر عهده این کارگروه می‌باشد که قطعا تاثیر بسیار زیادی بر سرعت آماده‌سازی آن خواهد داشت.

گفتنی است در جریان این بازدید، دهقان سرپرست اداره کل مسکن و شهرسازی استان و پیمانکار این پروژه توضیحات لازم را درخصوص روند پیشرفت و زمان تقریبی آماده‌سازی بخش اصلی ساختمان ارائه دادند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*