اخبار کوتاه

برگزاری آزمون‏‌ دوره آموزش فنی و حرفه‎ای در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی چهارمحال و بختیاری

در راستای آموزش و حرفه آموزی زندانیان پس از طی دوره کلاس های آموزشی فنی و حرفه ای، آزمون رشته کشت گیاهان دارویی در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ در راستای آموزش و حرفه آموزی زندانیان، پس از طی دوره آموزشی فنی و حرفه ای با عنوان کشت گیاهان دارویی، با حضور مسئولین و کارشناسان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شهرکرد، آزمون این رشته در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان برگزار شد.
رضا بیاتی رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان ضمن اعلام این خبر در خصوص آموزش و حرفه آموزی زندانیان در آن مرکز گفت: بیش از ۴۰ نفر مددجویان در این دوره آموزشی حضور داشتند که در این آزمون جامع، پس از طی دوره آموزشی و حضور در کلاس های تئوری و عملی شرکت کردند.
وی افزود: با توجه به ارزیابی های انجام گرفته از میزان سطح یادگیری در آزمون های عملی، همه مددجویان، نمرات قبولی در سطح بالایی را اخذ خواهند کرد.
رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی چهارمحال و بختیاری گفت: کلاس های فنی و حرفه ای در این مرکز از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و کلاس ها با استقبال خوبی از سوی مددجویان در حال برگزاری است که امیدواریم آموخته های زندانیان، توشه ای بر ایام پس از حبس بوده و مایه کسب درآمد و روزی و امرار معاش خانواده هایشان باشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*