اخبار کوتاه

دکتر جهانگیر در بازدید از زندان الیگودرز: حفظ کرامت زندانیان از اصول زندانبانی اسلامی است

دکتر جهانگیر با حضور در زندان الیگودرز ضمن بازدید از این مرکز با زندانیان دیدار و گفتگو نمود.

در این بازدید که بلافاصله در بدو ورود به استان لرستان انجام شد دکتر جهانگیر با حضور در جمع زندانیان گفت: حفظ کرامت زندانیان از اولویت های سازمان زندان هاست.

مشاور رئیس دستگاه قضا بیان کرد: هرچند برخی محدودیت ها به لحاظ کمبود منابع مالی و تراکم جمعیت در زندان ها وجود دارد اما تلاش می کنیم شرایط استاندارد را برای همه شما فراهم آوریم.

وی ابراز امیدواری کرد با احداث زندان جدید الیگودرز، زندانیان این مرکز به آنجا منتقل شوند تا ضمن ارتقاء سرانه های زندان، استاندارهای لازم را برای توسعه برنامه های اصلاحی و تربیتی ایجاد نماییم.

این مقام ارشد قضایی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: همکاری شما زندانیان می تواند مسئولین زندان و مسئولین قضایی استان را در ارائه تسهیلات قانونی بیشتر به شما یاری نماید.

در این دیدار که با حضور رئیس کل دادگستری استان، دادستان و سایرمقامات قضایی و اجرایی برگزار میشد، تعدادی از زندانیان به طرح مشکلات و درخواست های خود با رئیس سازمان زندان ها پرداختند.

دکتر جهانگیر که برای بررسی وضعیت زندان های استان به لرستان سفر کرده است در بازدید از زندان الیگودرز ازقسمت های مختلف این زندان بازدید نمود.

انتهای پیام./

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*