اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های فارس از زندان مرودشت بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی زندان مرودشت سید حشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندان های فارس به همراه مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، مهدی نعمتی سرپرست اداره حفاظت واطلاعات و سرهنگ احمدرضا نظریان فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندان ها از قسمت های مختلف زندان مرودشت از جمله پروژه درحال ساخت ساختمان قضایی و مددکاری بازدید و با حضور در اندرزگاه ها به صورت چهره به چهره با زندانیان ملاقات و وضعیت سربازان وظیفه و کارکنان را بررسی کردند.
سید حشمت اله حیات الغیب اظهارداشت: اقدامات صورت گرفته این زندان در جهت تامین امکانات رفاهی زندانیان ستودنی است و فعالیت های فرهنگی، اشتغالزایی، بهداشت و درمان، زندانبانی و از جمله قضایی و مددکاری که منجر به استفاده حداکثری از ظرفیت مرخصی های مناسبتی برای زندانیان و نیز آمار ۱۶درصدی زندانیان بلاتکلیف که از اعم دستاوردهای مطلوب قضایی بشمار می رود ابراز خرسندی کرد.
وی در ادامه از پروژه های دردست اقدام این زندان از جمله محل راه اندازی میزخدمت بازدید واین اقدامات را خدماتی ارزنده درجهت تکریم ارباب روجوع وارتقا حقوق شهروندی خانواده های زندانیان ومراجعین دانست.
مدیرکل زندان های فارس همچنین برنامه های امنیتی اجرا شده از جمله کنترل و نظارت در مبادی ورودی زندان و پیشگیری از ورود و جمع آوری اشیا ممنوعه را قابل تحسین دانست.
در پایان از کارگاه های اشتغال وحرفه آموزی و صنایع دستی بازدید و با زندانیان شاغل دراین قسمت ملاقات و از آثار هنری و تولیدات این واحد ها بازدید کردند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*