اخبار کوتاه

دیدار چهره به چهره دادستان و قضات سازمان قضایی نیروهای مسلح چهارمحال و بختیاری با مددجویان نظامی زندان مرکزی شهرکرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ جوکار دادستان و مرتضی صالحی دادیار ناظر دادسرای نظامی استان با حضور در زندان مرکزی شهرکرد با مددجویان این دادسرا دیدار حضوری و چهره به چهره انجام داده و مشکلات قضائی و پروندهای آنان را بررسی و دستورات لازم در خصوص رسیدگی به درخواست های قانونی آنان را صادر نمودند.
حمید کریمی رئیس زندان مرکزی شهرکرد ضمن اعلام این خبر با اشاره به اهمیت حضور قضات در زندان و استماع مشکلات زندانیان از نزدیک گفت: حضور قضات در زندان و دیدار چهره به چهره و از نزدیک با زندانیان، یکی از روش های کاهش آسیب های درون زندانهاست.
وی افزود: مددجوی زندان، زمانی که به راحتی و بدون هیچ گونه مانعی بتواند مسایل و مشکلات خویش را با قضات مطرح کند و از آنها راهنمایی و کمک بطلبد و معاضدت قضایی و رسیدگی از سوی قضات را ببیند، مطمئناً به آرامش رسیده و به حل مشکلات قضایی خود امیدوار خواهد شد.
گفتنی است مسئولین قضایی دادسرای نظامی استان ضمن ملاقات با زندانیان نظامی به پیگیری و رسیدگی پرونده مددجویان پرداخته و مددجویان این دادسرا نیز بصورت حضوری در جریان آخرین جزئیات پرونده قضایی خود قرار گرفتند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*