اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های فارس در بازدید از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز: مهمترین عامل تأمین امنیت در زندان ها، نیروهای نظارتی و حفاظتی هستند

مدیرکل زندان ها و مسؤولین ستادی زندان های فارس از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز بازدید و با زندانیان چهره به چهره ملاقات و مشکلات آنان را رسیدگی کردند.
سید حشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس پس از بازدید از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز گفت: هدف از بازدید دوره ای از زندان ها، بررسی مشکلات زندان ها و رسیدگی به رفاهیات زندانیان و پرونده قضایی آنان در راستای پیشبرد اهداف و ارتقای برنامه های سازمانی است.
مدیرکل زندان های فارس ارتقای امنیت در زندان ها را از اولویت مهم و اساسی سازمان دانست و افزود: اجرای مطلوب برنامه های فرهنگی و تربیتی در زندان ها، در سایه نظم و امنیت انجام می شود.
حیات الغیب اظهار داشت: مهمترین عامل تأمین امنیت در زندان ها، یگان حفاظت و نیروهای نظارتی و حفاظتی هستند و باید با بازرسی های مستمر و نظارت دقیق فضای زندان برای افراد هنجارشکن ناامن شود تا بتوانیم وظایف سازمانی را به نحو احسن انجام دهیم.
وی درخصوص کاهش جمعیت کیفری زندان ها تأکید کرد و گفت: رسیدگی به پرونده قضایی زندانیان بلاتکلیف و اشتغال به کار زندانیان در دستور کار مددکاران و اجرای احکام قرار گیرد و با تقویت مددکاری، به مشکلات زندانیان رسیدگی بیشتری شود تا جمعیت کیفری کاهش یابد.
مدیرکل زندان های فارس تأکید کرد: سوله های اشتغال و حرفه آموزی زندانیان توسط بنیاد تعاون به وسایل کارگاهی تجهیز شوند.
حیات الغیب همچنین از برجک نگهبانی مرکزی در حال ساخت مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی بازدید و احداث آن را در راستای ارتقای امنیت ضروری دانست و از اقدامات صورت گرفته در این مرکز در راستای ارتقای امنیت و اصلاح و بازپروری زندانیان قدردانی کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*