اخبار کوتاه

بازدید رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه از سازمان زندان ها و اداره کل زندان های استان تهران

حجت الاسلام والمسلمین خطیب در سلسله بازدید های خود از سازمان های تابعه قوه قضائیه از سازمان زندانها بازدید بعمل آورد .

حجت الاسلام والمسلمین خطیب ، ضمن دیدار با دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندان ها ، در خصوص موضوعات مهم حفاظتی و امنیتی به تبادل نظر پرداخت .

در ادامه این بازدید رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه به منظور بررسی عملکرد حفاظت و اطلاعات سازمان زندان ها از این اداره کل بازدید و ضمن دیدار با کارشناسان و مسئولین آن ، عملکرد حفاظت و اطلاعات سازمان در سال ۹۶ را بررسی و درخصوص برنامه های درحال اجرا مطالبی را مطرح نمود .

خطیب ضمن تقدیر از عملکرد واحدهای مختلف حفاظت و اطلاعات سازمان زندان ها در سال ۹۶ عنوان نمود: اجرای طرح صیانت از پرسنل و اقدامات پیشگیرانه و پیگیری جدی مبارزه با فساد در مجموعه باید از اولویت های حفاظت و اطلاعات باشد .

وی اجرای دقیق برنامه و توسعه آموزش ، همچنین بازرسی از استانها را مورد تاکید قرار داده که می بایست در سال ۹۷ با اهتمام بیشتری پیگیری گردد.

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه در حاشیه دیدار از سازمان زندان ها از مرکز مرفوک این سازمان بازدید نمود.در این بازدید سردار ایزدخواه پیما فرمانده یگان حفاظت سازمان گزارشی از وضعیت دوربین های مداربسته سازمان ارائه نمود.

در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین خطیب ضمن حضور در اداره کل زندانهای استان تهران با کلیه پرسنل ستادی آن اداره کل دیدار داشته است.در این دیدار آقای محبی مدیرکل زندانهای استان تهران، گزارش جامعی از عملکرد زندانهای استان را مطرح نمود.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*