اخبار کوتاه

دومین جلسه ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور برگزار شد.

دومین جلسه ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندانهای سراسر کشور با بررسی وضعیت زندانهای استان کهکیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این جلسه ، اعضاء و مدیران بخش های مختلف ستادی ضمن ارائه نقطه نظرات خود ، گزارشی از وضعیت زندانهای استان و نقاط قوت و ضعف اداره کل و زندانها را به تفکیک بیان نمودند .

 

حجت الاسلام ربانی معاون اداره کل فرهنگی و تربیتی و دبیر ستاد ، ضمن تشریح وضعیت استان افزود: استان کهکیلویه و بویراحمد از استان هایی می باشد که اگر از همه ظرفیت ها و توان موجود خود استفاده نماید می تواند یکی از استانهای پیشرو در امر اصلاح و تربیت باشد .

 

ربانی افزود:یکی از دغدغه های اصلی ما جذب زندانیان به برنامه های فرهنگی وتربیتی بخصوص نماز و قرآن است ، چرا که اعتقاد داریم با نماز و قرآن می توان در جهت اصلاح و تربیت انسانهای خطاکار گام برداشت .

 

در ادامه جمیاری مدیر کل زندانهای استان کهکیلویه و بویراحمد ، گزارشی مبسوطی از زندانهای استان ارائه نموده و افزود ؛ تمام تلاش و کوشش خود را در جهت برطرف نمودن موانع و مشکلات و استفاده از پیشنهادات بکار        می گیریم تا بتوانیم در راستای اهداف سازمانی مبنی بر اصلاح و تربیت گامهای اساسی برداریم .

سپس حجتی پور معاون سلامت،اصلاح و تربیت و رییس ستاد ، ضمن تقدیر از تلاشهای مدیر کل زندانهای استان کهکیلویه و بویراحمد و همکاران ایشان در ارائه خدمات اصلاحی و تربیتی در زندانهای استان اظهار داشتند؛ بررسی عملکرد زندانها در جلسه ستاد کاهش آسیب بر اساس آمارهای واصله و بازدیدهای میدانی صورت گرفته از زندانهای استان بوده و طرح مسائل و بررسی دقیق آن در جهت حفظ و ارتقاء نقاط قوت و رفع چالش ها و کمبودها و کاستیهای فرارو می باشد که لازم است مصوبات جلسه و دغدغه های مطروح از ناحیه اعضاء ستاد کاهش آسیب مورد توجه جدی قرار گرفته تا با ارتقاء عملکرد ستاد کاهش ، شاهد امنیت و آرامش هر چه بیشتر در زندانهای استان باشیم .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*