اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های چهارمحال و بختیاری: روابط عمومی حلقه اصلی ارتباط بین مدیران، کارکنان، مددجویان و خانواده آنان است

جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر اداره کل زندانهای استان با حضور حمیدرضا حیدری مدیرکل زندانها، معاون اصلاح و تربیت و مسئولین روابط عمومی های زندان های استان برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری، مدیرکل زندانها در جمع مسئولین روابط عمومی زندانهای استان با اشاره به دوچندان شدن وظایف روابط عمومی و توسعه فضای مجازی در عصر ارتباطی حاضر گفت: روابط عمومی مدون و نظامند در زندانها، وظیفه ارتباط بین بیرون و درون زندان را به درستی انجام داده است.
حمیدرضا حیدری افزود: ایجاد تصویر شفاف از زندان و انعکاس اقدامات تربیتی و فرهنگی صورت گرفته در مجموعه و اصلاح افکار عمومی از وظایف خطیر روابط عمومی در زندان هاست که به صورت شایسته شاهد به تصویر کشیدن اقدامات خوب اصلاحی و تربیتی توسط روابط عمومی مجموعه زندانهای استان هستیم.
وی خاطر نشان کرد: نقش روابط عمومی ها در کاهش جرم و رفتارهای پرخطر بی بدیل است و می تواند به ارتقاء خدمات کیفی و خدمات رسانی بیشتر و صیانت از حقوق شهروندی به ویژه مددجویان موثر باشد.
مدیرکل زندانهای از مسئولین روابط عمومی زندانها خواست در جمع آوری خبر، رویدادها و آشنا کردن مددجویان با وظایف و مقررات، کوشاتر باشند.
در این نشست مجید صیادی، معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان ضمن قدردانی از مسئولین روابط عمومی های زندان های استان گفت: روابط عمومی کلید توسعه و تبادل اطلاعات درست و به موقع است و می تواند جایگاه مجموعه خود را به درستی در جامعه تبیین کند.
وی افزود: روابط عمومی هنری است که بصورت سنجیده بایستی تعامل بین تمام بخش های مجموعه را گسترش و حفظ نماید.
مهدی چهل گردی سامانی مسئول روابط عمومی اداره کل زندانهای استان نیز در این همایش ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه مسئولین روابط عمومی زندانهای استان گفت: انسجام بخشی، امیدآفرینی و اطلاع رسانی از خدمات خوب اصلاحی و تربیتی زندانها، مهمترین وظایف روابط عمومی هاست.
وی افزود: از این رو انتظار داریم روابط عمومی های زندانهای استان در ارائه اخبار و انعکاس خدمات خوب و ثمربخش اصلاحی، فرهنگی، تربیتی، حرفه آموزی، بهداشتی، تأمینی و امنیتی بیش از پیش تلاش نمایند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*