اخبار کوتاه

مراسم پایان دوره ۲۵۶ فراگیران آموزشی مرکز آموزش سازمان زندانها با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها برگزار شد

به گزارش اداره اجتماعی و روابط عمومی یگان حفاظت سازمان زندان ها ، مراسم پایان دوره و جشن سردوشی فراگیران مرکز آموزش شهید کچویی سازمان زندانها با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن ایزدخواه برگزار گردید.

مراسم پایان دوره آموزشی و جشن سردوشی فراگیران این مرکز با ورود فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها به میدان صبحگاه و ادای احترام ایشان به مقام والا و شامخ شهدا آغاز گردیده و پس از قرائت روح بخش قرآن کریم، ارائه گزارش تفصیلی آموزشی مرکز آموزش شهید کچویی و ادای سوگند فراگیران حاضر در میدان ادامه یافت.

در ادامه فراگیران حاضر در میدان با قرائت اشعار حماسی و مذهبی و اجرای منظم و هماهنگ برنامه های پیش بینی شده انسجام و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت امام جواد (ع) و نثار سلام محضر امام زمان (عج) و درود به روان پاک و ملکوتی شهدای هشت سال دفاع مقدس ، شهدای مدافع حرم ، شهدای عرصه نظم و امنیت و امام شهدا (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) از تمامی فرماندهان و فراگیران حاضر در میدان به خاطر اجرای زیبا و منظم برنامه های پیش بینی شده و سرودن اشعار حماسی و مذهبی قدردانی نموده و تمامی آنان را با اعطای مرخصی تشویق نمودند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن ایزدخواه خاطر نشان کرد: بحمداله آمار ارتکاب جرائم کارکنان وظیفه سازمان زندانها طی سالیان اخیر کاهش چشمگیری داشته است اما برای ما آسیب دیدن حتی یک نفر از سربازان به علت مرتکب شدن جرائمی همچون ارتباط و تبانی با زندانیان، تلاش برای ورود اقلام ممنوعه و عدم اجرای دستورات فرماندهان قابل قبول نمی باشد.

ایشان مهمترین عوامل موثر در کاهش آسیب های حین خدمت سربازی را تقویت ایمان، تقوا، پایبندی به اصول و ارزشهای اسلامی و اطاعت پذیری برشمردند و افزودند: خداوند متعال انسان ها را دارای اختیار خلق نموده و این شما هستید که می توانید با بهره گیری از تفکر سالم، بهره گیری صحیح آموزش ها و استفاده تجارب فرماندهان خود مسیر صحیح را انتخاب نموده و خدمت مقدس سربازی را به سلامت به پایان برسانید.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها گفت: خوشبختانه با حمایت های همه جانبه جناب آقای دکتر جهانگیر ریاست محترم سازمان زندانها و توجه ویژه سردار کمالی رئیس محترم اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، اقدامات مناسبی در خصوص معیشت، نگهداشت، نحوه بکارگیری و پر نمودن اوقات فراغت کارکنان وظیفه یگان حفاظت سازمان زندانها انجام گرفته است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن ایزدخواه در پایان از زحمات و تلاش های شبانه روزی فرمانده مرکز آموزش شهید کچویی و سایر فرماندهان گردان و گروهان های آن مرکز به خاطر اجرای منظم و با صلابت این مراسم باشکوه قدردانی نمودند.

گفتنی است فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها پس از اتمام سخنان خود سالن پذیرش فراگیران آموزشی را افتتاح نموده و از نمازخانه جدید و در حال ساخت آن مرکز بازدید کردند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*