اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های ایلام: ما به عنوان پیروان تفکر محرم و عاشورا امروز باید با الهام گیری از نهضت عاشورا در همه جنبه‌های زندگی خود بتوانیم به اهداف عالیه انسانی و اسلامی‌نائل گردیم

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام بر اجرای هدفمند و مطلوب برنامه های ویژه ایام محرم تأکید داشت.

کشوری خاطر نشان کرد: ماه محرم به عنوان بهترین و کامل ترین عامل کنترل آسیب های اجتماعی محسوب می شود و این از ویژگی های منحصر به فرد این ماه عزیز است که مردم و به خصوص زندانیان باید نهایت فرصت را از این ماه ببرند.

کشوری بیان داشت: ما به عنوان پیروان تفکر محرم و عاشورا امروز باید با الهام گیری از نهضت عاشورا در همه جنبه‌های زندگی خود بتوانیم به اهداف عالیه انسانی و اسلامی‌نائل گردیم.وی تصریح کرد: با شجاعت و مبارزه در راه عقیده و جانبازی و شهادت در راه اعتقادات خویش، با دستگیری و حمایت از محرومین و ستمدیدگان، با صبر و استقامت در راه مبارزه، آینده روشنی در پیش روی ما خواهد بود.

کشوری عنوان نمود: نهضت امام حسین(ع) یک حرکت بزرگ فرهنگی است که انسانها را از درون متحول می کند. تحولی که لزوماً انقلاب درونی را به همراه دارد همان تغییر نفسی که به تعبیر قرآن مجید به تغییر احوال می انجامد. مدیر کل زندان های استان ایلام افزود: قیام امام حسین(ع) حرکتی اصلاح گرایانه در برابر تحریف حقیقت اسلام و انحطاط ارزشهای اسلامی و استقرار ارزشهای قومی و جاهلی و عربی رژیم اموی بود.

ایشان در پایان اذعان داشت: زندانیان با عزاداری و سوگواری در این ایام از بارهای روانی و استرس های هر روزه خود کاسته و به آرامش نسبی دست پیدا می کنند. وی افزود: فعالیت های فرهنگی تربیتی در این ماه با جدیت بیشتری دنبال می شود و زندانیان در این مراسمات حضوری پر رنگ دارند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*