اخبار کوتاه

معرفی فرمانده جدید یگان حفاظت زندان های هرمزگان

با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان های کشور، فرمانده جدید یگان حفاظت زندان های هرمزگان معرفی شد.

فرمانده یگان حفاظت زندان های کشور در این مراسم گفت: اقدامات شاخصی در حوزه یگان حفاظت زندان های هرمزگان انجام شده است و ضمن تامین مطلوب امنیت در زندان ها، فضای فیزیکی مناسبی هم برای یگان حفاظت ایجاد شده است.

سردار محسن ایزدخواه پیما افزود: یگان حفاظت بازوی امنیتی قوی و حساسی در زندان ها است و حمایت از این یگان، ارتقاء امنیت زندان ها را به دنبال خواهد داشت.

وی بیان داشت: برای تامین و ارتقاء امنیت در زندان ها باید سه واحد پاسداری، بدرقه و اعزام و واحد واکنش سریع در زندان ها ایجاد شود تا به سمت زندانبانی تخصصی حرکت کرد.

فرمانده یگان حفاظت زندان های کشور تصریح کرد: اگر به دنبال یگان چابک و فعال هستیم باید در کنار نیروی انسانی آماده وآموزش دیده از تجهیزات مدرن زندانبانی نیز استفاده کرد.

سردار ایزدخواه پیما گفت: متناسب با نوع ماموریت، تجهیزات نظامی برای زندان ها بسیار لازم و ضروری است تا بتوان در مواقع بحران به بهترین شکل ممکن از بروز  بی نظمی و هرج و مرج جلوگیری کرد.

وی افزود: یگان حفاظت باید همواره سطح آمادگی خود را ارتقاء دهد و در همه حال منتظر حوادث غیرمترقبه بود.

مدیر کل زندان های هرمزگان هم گفت: اقتدار زندانبانی در یگان حفاظت است و تجهیز این یگان از اولویت های زندان های استان است.

علی استادی افزود: تجهیز پرسنل پایور و وظیفه به دانش روز هم از دیگر اولویت های زندان های هرمزگان است که در این راستا اقدامات بسیار خوب و شاخصی انجام شده است.

وی بیان داشت: آموزش مهارت های شغلی به سربازان وظیفه نیز از ابتدای امسال به طور جدی آغاز شده به گونه ای که تاکنون ۳۷۴ نفر از آنان در دوره های فنی و حرفه ای شرکت کرده و موفق به اخذ گواهینامه شدند.

مدیرکل زندان های هرمزگان تصریح کرد: با شناسایی سربازان وظیفه کم بضاعت هم تاکنون ۷۰ سبد کالا به آنان اهدا شده است.

گفتنی است در این مراسم سرهنگ دوم امیر طهماسبی به عنوان فرمانده یگان حفاظت زندان های هرمزگان معرفی و از خدمات سر پاسیار دوم منصور اسکندری که به مدت یک سال جانشینی این یگان را بر عده داشت قدردانی شد.

   

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*