اخبار کوتاه

بازدید رییس کل دادگستری هرمزگان از اردوگاه رودان

رییس کل دادگستری هرمزگان در معیت مدیرکل زندان های استان از اردوگاه رودان بازدید و از نزدیک مشکلات قضایی مددجویان را بررسی کرد.

حجت الاسلام اکبری گفت: کاهش جمعیت کیفری زندان ها همچنان در دستور کار قضات است و مددجویانی که اصلاح شوند از رافت اسلامی برخوردار می شوند.

وی افزود: زندان محلی برای ترمیم شخصیت و رفتار است و باید از این ظرفیت برای شروع یک زندگی خوب و متناسب با هنجارهای جامعه استفاده کرد.

رییس کل دادگستری هرمزگان بر صدور هوشمندانه آرا و بهره گیری از تاسیسات نوین حقوقی و قضایی هم تاکید کرد و گفت: با زندانی شدن افراد، کانون خانواده از هم پاشیده می شود، نیروی مولد جامعه به هدر می رود و آسیب های اجتماعی فراوانی آنان را تهدید می کند.

حجت الاسلام اکبری در ادامه ضمن تشکر از مدیر کل و همه کارکنان اردوگاه رودان از فراهم کردن محیط مناسب برای اصلاح و تربیت مددجویان قدردانی کرد.
مدیرکل زندان های هرمزگان هم گفت: علیرغم کمبود امکانات و اعتبارات کارهای بزرگی در زندان ها انجام شده و همه کارکنان با روحیه جهادی برای اصلاح و تربیت مددجویان تلاش می کنند.

علی استادی افزود: از بام تا شام برای اصلاح و بازسازی شخصیت مددجویان در زندان ها برنامه ریزی شده تا زمینه بازگشت آبرومندانه آنان به جامعه فراهم شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*