اخبار کوتاه

چهارمین جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر در زندانهای سراسر کشور با هدف بررسی وضعیت زندانهای استان همدان برگزار گردید

چهارمین جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر در زندانهای سراسر کشور در سال ۱۳۹۷ با هدف بررسی وضعیت زندانهای استان همدان در محل ستاد سازمان با حضور کلیه مدیران ارشد سازمانی برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین ربانی ،دبیر ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر در زندانهای سراسر کشور ضمن خیر مقدم به اعضای ستاد و مدیر کل زندانهای استان همدان، از کلیه اعضا درخواست نمود تا نقطه نظرات خود را در خصوص عملکرد اداره کل زندانهای استان اعلام و نقاط قوت و ضعف اجرای برنامه ها ، را به سمع و نظر مدیر کل زندانهای استان همدان برسانند .

در ادامه محمد یاری مدیر کل زندانهای استان همدان گزارش مبسوطی از فعالیتهای صورت گرفته را در قالب فیلم و پاورپوینت ارائه نمود و درپایان حجتی پور معاون سلامت ،اصلاح و تربیت و رئیس ستاد کاهش آسیب رفتار های پر خطردر زندانهای کشور از عملکرد استان همدان ابراز رضایت و خرسندی نمود و گفت : استان همدان از جمله استانهایی است که عملکرد مطلوبی را در بین سایر استانها داشته است و در جایگاه مطلوبی قرار دارد ،و در ادامه امیدواریم که در ماه های آتی نقاط قوت حفظ گردد و شاهد روند رو به رشد در استان همدان باشیم .

وی در پایان ازحضور مدیرکل زندانهای استان همدان و اعضای درجلسه تشکر نمود و از اینکه جلسات به صورت منظم برگزار می گردد قدردانی کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*