اخبار کوتاه

دیدار مدیرکل زندانهای استان اصفهان با خانواده جانبازشهید محمد علی صابری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان ها استان اصفهان،اسدالله گرجی زاده مدیرکل به همراه معاونت سلامت و اصلاح و تربیت- رئیس زندان نسوان و جمعی از کارکنان با خانواده جانباز شهید صابری دیدار و گفتگوکرد.

در این دیدار که با هدف دلجویی از خانواده وفرزند این شهید که از کارکنان مجموعه زندانهای استان می باشد ،صورت گرفت یاد رشادتها و ایثارگریهای شهدا و این شهید گرامی داشته شد.

گرجی زاده مدیرکل زندان های استان در این دیدار با قدردانی از تلاش ها و ایثارگریهای خانواده شهدا و جانبازان گفت:سختی ورنجی که خانواده های شهداو و جانبازان در طول جنگ تحمیلی وپس از آن متحمل شدند با هیچ پاداشی بجز آنچه خداوند مقدر نموده قابل جبران نیست وما مسئولین ومردم مدیون خون شهدا و رشادتهای این عزیزان و خانواده هایشان هستیم.

وی درادامه افزود:رنج وسختی نگهداری یک بیمار و یا فردی که تمامی هستی خود را در راه پیروزی اسلام ومسلمین بکار بسته کمتر از رشادتها رزمندگان در طول جنگ نیست و این حقایق برکسی پوشیده نبوده و نخواهد بود.

گرجی زاده حفظ یاد ونام شهدا و جانبازان را در کنار اجرای وصایای آن در جامعه کاری باارزش خواند و تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری در خصوص گرامی داشت یاد ونام شهدا تاکید کردند امروز طبق فرمان معظم له در کنار آن پایبند بودن به راه آنان و فراگرفتن وصایای آنان برای مقابله با جور و ستم باید در اولویت باشد.

مدیرکل زندان ها استان تلاش برای حفظ خون شهدا را وظیفه ای همگانی برشمرد وگفت: هر کسی در این مملکت که با خون شهدا و ایثارگری های جانبازان با اقتدار تمام مسیر پیشرفت و تعالی را به خود گرفته باید رهرو و پایبند باشد و بداند و متوجه باشد که امنیتی که امروز بدست آمده بدون جهت و بی پشتوانه نبوده است.

وی در پایان از صبر و بردباری این جانباز شهید که مدت ۱۶ سال   به عنوان جانباز تحت درمان بوده و سپس در سال جاری به درجه شهادت نائل آمده قدردانی و از مقام شامخ شهدا و خانواده وی تجلیل کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*