اخبار کوتاه

نشست مدیر کل ورزش و جوانان استان با مدیر کل زندانهای استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر،بهروزیان فر مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر با حضور در اداره کل زندانهای استان بوشهر با طباطبایی مهر مدیر کل زندانهای استان دیدار وگفتگو نمود .

طباطبایی مهر مدیر کل زندانهای استان بوشهر ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی از حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان اظهار داشت : بر گسترش فضاهای ورزشی و ترویج فرهنگ سلامت در قالب ورزش در بین مددجویان بوده که باعث روحیه در بین آنان می گردد و راه سلامت را همیشه هموار تر خواهد نمود .که این از آینده ای  روشن برای مددجویان و خانواده های آنان حکایت دارد.

وی همچنین گفت :باتوجه به  مشکلات عدیده ای که در تهیه لوازم و تجهیز مکانهای ورزشی مددجویان وجود دارد امید است باهمکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و ادارات تابعه این کمبودها مرتفع گردد.

بهروزیان فر مدیر کل ورزش وجوانان استان نیز ضمن تبریک به طباطبایی مهر به عنوان مدیر کل جدید اداره زندانهای استان اظهار داشت :اداره کل ورزش و جوانان استان همواره سعی و تلاش نموده که با تعامل و همکاری با زندانهای استان نسبت به تجهیز و توسعه مکانهای ورزشی اقدامات لازم را انجام داده و نسبت به رفع مشکلات ورزشی مددجویان اقدامات لازم و قابل قبولی را برنامه ریزی وتدوین نماید.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن بیان مشکلات موجود افزود :سعی میشود با تلاش همه ارگانهای ذیربط همکاری خوبی صورت پذیرد تا شاهد فضای سالم در بین جامعه و شاهد کاهش آمار مددجویان باشیم .

لازم به ذکر است در پایان این دیدار مدیر کل ورزش و جوانان به همراه مدیر کل زندانهای استان بوشهر از کانون اصلاح و تربیت بوشهر بازدید به عمل آوردند .ضمنا دراین دیدار عمرانی مسئول روابط عمومی اداره کل زندانها وحسین دهجان معاون فرهنگی ،پور بهی رئیس حراست وامید ریشهری رئیس گروه ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان حضور داشتند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*