اخبار کوتاه

با حکم دکتر جهانگیر مدیرکل دفتر برنامه ریزی اشتغال و حرفه آموزی سازمان زندان ها منصوب شد

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دفتر برنامه ریزی اشتغال و حرفه آموزی با معرفی احمد راهرو به عنوان مدیرکل جدید برگزار شد
در این این مراسم معاون سلامت اصلاح و تربیت سازمان زندان ها با تاکید بر نقش اشتغال در فرآیند اصلاح و تربیت زندانیان گفت: طبق آمارهای موجود بیکاری یکی از علل اصلی ارتکاب به جرم در جامعه است از این رو سازمان زندان ها در اجرای برنامه های تامینی و تربیتی نگاه ویژه ای به اشتغال و حرفه آموزی در زندان ها دارد.
وی افزود: چرخه اصلاح و تربیت زمانی کامل می شود که زندانی پس از آزادی از زندان زندگی شرافتمندانه داشته باشد که یکی از پیش شرط های آن توانمند سازی زندانی بوسیله حرفه آموزی و ایجاد زمینه های اشتغال است.
حجتی پور در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر در تمامی زندان های کشور کارگاه های مختلف اشتغال در کنار کلاس های متنوع حرفه آموزی حجم گسترده ای از فعالیت های اصلاحی و تربیتی زندانیان را بر عهده دارند.
وی تصریح کرد: اشتغال زندانیان نه تنها باعث رشد شخصیت زندانی و استفاده بهینه از زمان می شود بلکه در کنار آن با درآمدزایی بخشی از معاش خانواده زندانی تامین می شود.
در انتهای این مراسم که با حضور مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی برگزار شد احمد راهرو به عنوان مدیرکل دفتر برنامه ریزی اشتغال و حرفه آموزی معرفی و از زحمات سید عبدالله مرتضوی مدیر کل اسبق این دفتر قدردانی بعمل آمد‌.
شایان ذکر است احمد راهرو پیش از این معاون حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندان ها بود.
انتهای پیام./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*