اخبار کوتاه

گسترش درمانهای پرهیز مدار،ارتقاء و پایبندی به درمان اعتیاد در سازمان زندان ها

به منظورگسترش سبد درمانی اعتیاد،استفاده از درمانهای غیر دارویی و درمانهای پرهیز مدار با استفاده از مشاوره های گروهی با تاکید بر آموزش همسان و افزایش پایبندی به درمان برای زندانیان ، جلسه ای با حضور معاون سلامت،اصلاح و تربیت سازمان زندان ها ، مدیر کل دفتر بهداشت و درمان سازمان و مدیر عامل انجمن معتادان گمنام در محل دفتر معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت سازمان برگزار گردید.

در این نشست حجتی پور معاون سلامت،اصلاح و تربیت سازمان زندان ها ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده و تلاش در جهت سالم سازی جامعه و تأکید بر لزوم بهره مندی هر چه بیشتر از خدمات غیر دارویی درمان اعتیاد ، بیان داشت که هم اکنون اعتیاد به عنوان یکی از مهمترین شاخص ها در بحث آسیب های اجتماعی می باشد و خوشبختانه نگاهی ویژه ای در حال صورت گرفتن است.

وی همچنین به بیانات مقام معظم رهبری«مدظله العالی» در خصوص اجرای برنامه ها به منظور رفع مشکل اعتیاد در کشور اشاره و خواستار استفاده هر چه بیشتر از خدمات سازمان های مردم نهاد شد.

حجتی پور خاطر نشان ساخت که به طور قطع در این مسیر ، مشکلات و موانع اجرایی جدی وزیادی وجود ندارد و این موانع کوچک نبایستی موجب بی انگیزگی شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*