اخبار کوتاه

دیدار تعاملی مدیرکل زندان های استان و شهردار ایلام

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – در دیدار تعاملی عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان ها و طالب صادقیان شهردار ایلام، در خصوص همکاری های بیش از پیش بحث و گفتگو کردند.
مدیرکل زندان های ایلام در ابتدا در خصوص شغل زندانبانی و خدماتی که در زندان های استان برای زندانیان ارائه می گردد به ایراد سخن پرداخت و تاثیر نهادهای حمایتی را در چرخه اصلاح و تربیت بسیار مثمر ثمر معرفی کرد، وی در ادامه اذعان داشت: بنیاد تعاون استان به عنوان یک نهاد حمایتی زمینه اشتغال تعدادی از زندانیان را ایجاد نموده و انتظار می رود با توسعه همکاری ها و مساعدت مسئولین شهرداری ایلام، بستر هرچه بیشتر اشتغال زندانیان فراهم گردد. کشوری به روند تکمیل پروژه ندامتگاه جدید نیز اشاره ای داشت و اظهار امیدواری کرد که با تعامل شهرداری ایلام، جاده خاکی منتهی به زندان آسفالت خواهدشد.
صادقیان نیز در ادامه ضمن اعلام آمادگی در جهت ادامه تعاملات و توسعه بیش از پیش همکاری های فیمابین، بیان داشت: مسئولیت سنگین زندانبانی و بازپروری زندانیان بر دوش زندانبانان و مسئولین زندان های استان بوده که به حق قابل تحسین است. وی در ادامه افزود: رفع مشکلات زندانیان و خانواده های نیازمند آنان یک وظیفه عمومی است و در این راستا از نهایت توان و ظرفیت شهرداری استفاده خواهیم کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*