اخبار کوتاه

دیدار مدیران کل زندانها و بازرسی خوزستان/اداره کل زندانها متعهدانه برای اصلاح مجرمین همت گمارده است

مدیرکل زندانهای خوزستان با حضور در ستاد سازمان بازرسی کل استان، با دکتر ممبینی سرپرست این سازمان  دیدار و  پیرامون سیاست های توسعه قضائی و همکاری های فی مابین گفتگو نمودند.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان ، در این نشست که با همراهی مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان اهواز انجام پذیرفت، دکتر ممبینی ضمن تبریک انتصاب مدیر کل جدید زندانهای خوزستان؛ گفت: تلاش ما این است که با نظارت و ارتقاء سلامت کار در خوزستان که تامین کننده بخش اعظمی از در آمد و اقتصاد و صنعت کشور است ، از ارزش ها و اعتبار نظام و شهدا در برابر آسیب ها صیانت کنیم.

رئیس کل سازمان بازرسی خوزستان ، اداره کل زندانها را مجموعه ای خالص و متعهد توصیف کرد که همت و توان خود را صرف خدمت به ارتقای امنیت جامعه در مواجه جامعه جرم و اصلاح مجرمین نموده است و افزود: سازمان بازرسی همواره آماده است از برنامه های اداره کل زندانهای استان در ارتقاء خدمت، بهبود زندانها و اصلاح مجرمان حمایت نماید.

مدیرکل زندانهای خوزستان نیز در این نشست با بیان اینکه نظام قضایی مجموعه ای خادم برای تحقق عدالت اجتماعی است گفت: بازخورد کار این در جامعه به ثبات، آرامش و امنیت می انجامد.

علیرضا بابائی بر ضرورت توسعه تعاملات فی مابین اعضای شورای قضائی استان نیز تاکید کرد و گفت: هدف ما توسعه تعاملات و استفاده از ظرفیت نهادهای قضایی استان برای توسعه کیفیت زندانبانی و اصلاح مجرمان است.

وی در خاتمه صیانت پرسنلی و سلامت خدمت را منوط بر تامین نیازهای مهم اساسی پرسنل همسو با آموزش های پیشگیرانه دانست و گفت: وقتی حس تعهد و احساس دغدغه مدیریت برای استیفای مطالبات بحق و قانونی پرسنل در آنان به باور برسد، تحمل آنان در خصوص ناملایمات و کاستی ها ارتقاء پیدا می کند، به خود پیشگیری درون سیستم خواهند رسید و سلامت اداری و خدمت در حد بسیار فراگیری تسری خواهد یافت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*