سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
آپارات
پنجمین جلسه کمیته برنامه ریزی اشتغال و حرفه آموزی اداره کل زندانهای خوزستان
علی نظری: اشتغال مولد و مفید زندانیان یک اولویت مهم نظام قضائی است
سرپست اداره کل زندانهای خوزستان در پنجمین جلسه کمیته برنامه ریزی اشتغال و حرفه آموزی زندانین گفت: در فاصله هر جلسات باید شاهد رشد حقیقی تعداد زندانیان شاغل در زندانها باشیم
بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، وی افزود: تاکیدات ریاست معزز قوه قضاییه بر توسعه اشتغال زندانیان و بکار گیری همه ظرفیت بنیاد تعاون برای این منظور است
سرپرست اداره کل زندانهای خوزتسان ضمن بیان اینکه تاکیدات ریاست سازمان زندانهای کشور بر اشتغال مولد زندانیان بسیار مهم و این را بعنوان یکی از اولویت های دوازده گانه ترسیم نموده اند افزود: برای توسعه اشتغال باید بر اشتغال نشسته مرکز توجه باشد.
این مقام ارشد زندانهای خوزستان تاکید کرد: باید ظرف یک هفته بانک اطلاعات توانمندیها و علاقه مندی زندانیان، پتانسیلها، ظرفیت و نیازسنجی های میدانی مبتنی بر بازار یابی ایجاد و بعنوان برنامه توسعه اشتغال نشسته زندانیان، سند کار  تهیه و ارائه شود.
وی توسعه زندان باز را نیز یک اولویت کاری  توصیف کرد و افزود: این موضوع مبتنی بر فرصتهای ایجاد شده اشتغال مولد یا خدماتی مؤثر زندانیان در مجموعه های تحت نظارت،همکار یا طرف قرار داد بخش خصوصی خواه بود. 
علی نظری همچنین احیاء کارگاه های موجود و تقویت میزان کمی و کیفی کار و تولید جاری زندانها را هم مهم خواند و افزود:باید در سند تحول و توسعه اشتغال زندانهای استان، ضمن احصا و استخراج آمارهای دقیق فعلی، با هم افزایی-تعامل و همفکری لازم همه بخشها با یکدیگر، شاهد رشد ماه به ماه تعداد شاغلین مولد زندانها با اولویت زندانهای بسته باشیم و به اهداف تحقق اشتغال 3000 نفری زندانیان برسیم.
در ادامه این نشست اعضای حاضر من جمله صداوی مدیر بنیاد تعاون زندانیان خوزستان به ارایه برنامه ها و نظرات خود برای تحقق برنامه های سازمان زندانها در عرصه اشتغال مولد زندانیان پرداخت. 
▪️کانال تعاملی اطلاع رسانی و خبری زندانهای خوزستان در پیام رسان گپ
https://gap.im/khuzestanprisons
▪️کانال تعاملی اطلاع رسانی و خبری زندانهای خوزستان در پیام رسان ســـروش
sapp.ir/khuzestanprisons.ir
تاریخ:
1399/07/09
تعداد بازدید:
27
منبع:
روابط عمومی زندانهای خوزستان
واژگان کلیدی
RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal