سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
آپارات
بازدید سرزده سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان از کانون اهواز
علی نظری:آموزش مهارتهای اساسی زندگی برای بازپروری مهرجویان یک اولویت ااساسی است
نظری سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در ادامه بازدید های سرزده خود از زندانهای تابعه استان، صبح روز جمعه با حضور در کانون اصلاح و تربیت اهواز، از بخشهای مختلف این مؤسسه کیفری بازدید کرد.
بگزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای خوستان: در این بازدید که مسئولین حوزه مدیریت و دفتر روابط عمومی اداره کل نیز وی را همراهی مینمودند، علی نظری در جمع کارکنان حاضر بخدمت شیفت در این مؤسسه کیفری حضور یافت و ضمن ، خدا قوت به آنان ، به استماع درخواستها، نظرات و دغدغه های آنان پرداخت.
سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان با ترصح بر سختی کار در زندان و زندانبانی، دلپذیر نمودن محیط خدمت و اتخاذ سازکارهای عملی برای توسعه نشاط خدمتی کارکنان را اولویتی دانست که هم مورد نظر رییس سازمان زندانهاست و هم باید در دستور کار مدیران و کارکنان زندانهای استان باشد و گفت: بحث رضایتمندی کارکنان از مسئولین بالادستی یک تکلیف بر مسدولین ستاید و زندانهاست، به ترتیبی که باید از مراقبین که امر خطیر مراقبت از مهرجویان در کانون و مددجویان در زندانها را عهده دارند، به شایستگی مراقبت و صیانت کرد.
وی پیگیری مبحث قانون اجرا نشده تسری فوق العاده خاص کارکنان سازمان زندانها که سالها مسکوت مانده بود  را از برنامه های اولویتدار رییس سازمان زندانهای کشور عنوان کرد و گفت: بر اساس گزارشات مستند، شخص رییس سازمان زندانها وهیاتی که ایشان تشکیل داده اند، بشکل اصولی و نظامند پیگیری تحقق و اجرای  این قانون هستند و پرسنل یقین داشته باشند که رییس سازمان امروز، به دغدغه های کارکنان زندانها و رفع آنها علی رغم شرایط خاص اقتصادی کشور، توجه خاص دارند. 
حضور در جمع مهرجویان واحدهای دوگانه کانون و بررسی وضعیت ارائه خدمات قضایی،مددکاری و مشاوره و خدمات جاری روزانه به آنان از دیگر برنامه های این بازدید دوساعته بود.
سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در جمع مهرجویان کانون و در حضور مدیر این مرکز که در اثنای بازدید ، در کانون حضور یافته بود ، با تاکید بر ضرورت ایجاد اشتغال نشسته و مولد برای مهرجویان و تقویت برنامه های غنی سازی اوقات فراغت آنان گفت: چیزی که برای این نوجوانان و جوانان  ضرورت  دارد اجرای مؤثر بسته اموزش مهارتهای اساسی زندگی است تا انان بتوانند شیوه درست زندگی، کار شرافتمندانه، دوست یابی و ... را بیامورند و بازگشت درست و بی تکرار جرم به جامعه داشته باشند.
 
تاریخ:
1399/07/11
تعداد بازدید:
115
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:2 :2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal