سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
آپارات
توسعه تعاملات فرا دستگاهی
نشست تعاملی رئیس و مسئولین زندان شوشتر با رئیس پلیس و معاونتهای تخصی انتظای شهرستان
نشست تعاملی با فرماندهی ، پلیس پیشگیری ، پلیس اطلاعات ، اداره آگاهی ، حفاظت ، بازرسی ، موادمخدر ، معاونت عملیات وآموزش ، قرارگاه و پلیس فتای نیروی انتظامی شهرستان شوشتر در زندان شوشتر برگزار شد.
بگزارش روابط عمومی زندان شوشتر، درپی تعالات سازنده وموثرفرماندهی انتظامی شهرستان شوشتر با مجموعه زندان شهرستان ، نشست هم اندیشی در قالب رزمایش امنیت وآرامش باحضور فرماندهان ارشد و معاونین انتظامی شهرستان در زندان شوشتر برگزار گردید.
در این نشست رئیس اداره زندان شوشتر ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به رئیس پلیس و معاونتهای تخصصی  انتاظمی شوشتر گفت:امنیت از مولفه های پیشرفت یک جامعه می باشد و نیروی انتظامی با برقراری امنیت، نقش مهمی در توسعه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در جامعه ایفا می نمایند.
جمشیدی در ادامه اظهار داشت: همکاری زندان و ناجا در تداوم تعاملات سه محور قضائی، ناجا و زندان انجام میشود و نتیجه این تعاملات برای مردم، کنترل جامعه جرم و مهار مجرمان و ارتقای امنیت و آسایش مردم است.
سرهنگ حسنوند فرمانده نیروی انتظامی شوشتر نیز ضمن تشکر از دعوت و نشست تعاملی در زندان گفت ؛ نیروی انتظامی درکلیه لحظات در کنار مجموعه زندان و دوش به دوش این اداره قرار دارد و در جهت امنیت این زندان از کلیه امکانات کوتاهی نخواهد کرد.
حسنوند ادامه داد ؛ کلیه واحدهای این نیرو ؛ در جهت تعامل همجانبه در خصوص اعزام ، بدرغه زندانی ، آموزشهای نظامی ،دفاعی ،اسلحه شناسی ، میدان تیر و برگزاری مانورهای اغتشاش آمادگی خود را اعلام می دارد.
در پایان نشست محمد جعفری فرمانده یگان حفاظت زندان نیز با قدردانی ازفرماندهی انتظامی شوشتر و نیز معاونین و زیر مجموعه های مربوطه ، ضمن استفاده از کلیه ظریفت ها فی مابین از برگزاری رزمایش اغتشاش در روزهای آینده با هماهنگی این دو دستگاه خبر داد.
تاریخ:
1399/07/22
تعداد بازدید:
75
منبع:
عمومی اداره زندان شوشتر
واژگان کلیدی
RatingTitle
:2 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal