سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
آپارات
باز دید رئیس سازمان زندانهای کشور از زندان آبادان
تاکید حاج محمدی بر غنی سازی اوقات فراغت زندانیان
محمد مهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان های کشور که به منظور بازدید از زندان ها و مراکز تامینی و تربیتی خوزستان صبح نهم مرداد به صورت سرزده وارد اهواز شده بود، پس از بازدید 5 ساعته از زندان مرکزی اهواز به آبادان رفت و در اولین برنامه خود، از پروژه زندان جدید شهرستان بازدید نمود و سپس نیمه شب وارد زندان احمدآباد آبادان شد.
بگزارش روابط عمومی زندانهای خوزستان، عضو شورای قضایی کشور در این بازدید که از ساعت 01:00 بامداد و بمدت 5 ساعت بطول انجامید ، در جمع زندانیان اندرزگاه های مختلف ندامتگاه حضور یافت و در دیدار صمیمانه با آنان، مشکلات و درخواست های قضایی آنان را استماع نمود و در راستای رفع مشکلات قضایی و رسیدگی به درخواستهای مطرح شده دستورات لازم را صادر کرد و در جریان تنگناهای زندان آبادان از جمله کمبود فضا و فرسودگی ابنیه قرار گرفت.
وی  با تعدادی از کارکنان شیفت حاضر به خدمت، زندان نیز دیدار و در جریان مسائل  و مشکلات کارکنان قرار گرفت و برای رفع موارد عنوان شده  قول پیگیری لازم را داد.
رئیس سازمان زندانهای کشور همچنین برای اتمام فاز اول زندان جدید شهرستان  ضرب الاجل تعیین نمود . حاج محمدی همچنین بر ضرورت هدفگذاری لازم بمنظور جلب  مشارکت همه در تامین زیرساخت ها و استفاده از ظرفیت گروه های جهادی در تقویت خدمات رسانی به زندانیان و تقویت ظرفیتهای اصلاحی و تربیتی نیز تاکید نموده است.
عضو شورای قضائی کشور در این بازدید  غنی سازی اوقات فراغت زندانیان را نیز مورد تاکید قرار داده است.
شایان ذکر است در بازدید محمد مهدی حاج محمدی و هیات همراه از زندان آبادان، دو نفر از کارکنان شیفت ندامتگاه به سبب حسن انجام کار و دو نفر از زندانیان که با زندان در برنامه های تربیتی و همیاری داخلی، همکاری شایسته ای داشتند مورد تشویق  قرار گرفتند.
 
تاریخ:
1399/05/10
تعداد بازدید:
45
منبع:
روابط عمومی زندان های خوزستان-زندان آبادان
واژگان کلیدی
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal