سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
آپارات
تقدیر از اقدامات اداره کل زندان های تهران در حوزه سلامت، اصلاح وتربیت
معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان ها طی نامه ای از اقدامات سازنده اداره کل زندان های استان تهران تقدیر کرد.
حجتی پور طی نامه ای که پس از ملاحظه گزارش کامل عملکرد زندان های استان تهران در سال 98 با عنوان راهی که پیمودیم، ارسال کرد، این گزارش را حاکی از اقدامات ارزنده مدیرکل این استان در راستای بهبود وضعیت سلامت، اصلاح و تربیت زندانیان دانست.

در متن این نامه آمده است: گزارش جامع و مصور فعالیت های حوزه سلامت، اصلاح و تربیت در زندان های استان تهران طی سال گذشته و بازدید میدانی به عمل آمده، حکایت از اقدامات ارزنده و موثر جنابعالی در راستای بهبود وضعیت زندانیان در این حوزه دارد.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان با آرزوی موفقیت ادامه داده است: ضمن تقدیر و تشکر از تدابیر و راهبری های متخذه و زحمات و تلاش های جمعی صورت گرفته، دوام توفیق در رشد و شکوفایی بیش از پیش فعالیت های اصلاحی و تربیتی زندانیان به عنوان یکی از تکالیف قانونی سازمان زندانها را از ایزد متعال برایتان مسئلت می نمایم.

بنا به این خبر، کارگروه سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان تهران زیر نظر مدیرکل و با حضور علی اسمعیلی معاون این حوزه، روسای ادارات و کارشناسان بخش های مختلف اداره کل تشکیل و هدف آن بررسی تخصصی اقدامات زندانبانی و رصد میدانی زندان ها از طریق بازدید های دوره ای، منجر به شناسایی چالشها، آسیب ها و نقاط قوت مجموعه ها بوده است.

همچنین نتیجه این بازدیدها، تدوین برنامه های کارشناسی، کاهش آسیب ها و ناهنجاریها، رفع نواقص و ایجاد تنوع در فعالیتها است، این برنامه که با موفقیت در سال گذشته اجرا گردید، در سال جاری نیز به حول و قوه الهی تداوم خواهد داشت.

از سوی دیگر، طبق تحقیقات و بازدید اعضاء کارگروه سلامت، اصلاح و تربیت از تمام زندان ها ضعفها و راهکارها شناسایی و طی مدت کوتاهی با تلاش شبانه روزی، اکثر موارد بر اساس مصوبات مورد بازسازی، بهسازی و تجهیز گردید.

این خبر می افزاید: سیدحشمت اله حیات الغیب در آغاز تصدی گری مدیریت زندانهای این استان طی تیر ماه سال 98 وعده داد به زودی چهره جدیدی از زندانهای تهران ارائه خواهد گردید که این وعده با اقدامات جهادی همه جانبه در کلیه زندان ها محقق گردید و ادامه دارد.
تاریخ:
1399/04/10
تعداد بازدید:
1097
منبع:
RatingTitle
:2 :12
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal