سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
نشست آموزشی کاربران سامانه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان
دوره توجیهی آموزشی کاربران سامانه اشتغال و حرفه آموزی بصورت و یدئوکنفرانس در سه نوبت کاری در تاریخ های 13 و 14 مهر ماه برگزار گردید.

با عنایت به اهمیت مهارت آموزی و اشتغال زندانیان در دوران حبس و نیاز کارشناسان و کاربران سامانه نوپای اشتغال و حرفه آموزی به آموزش و رفع مشکلات موجود ، جلسه ای آموزشی در دو روز متوالی با حضور حداکثری کاربران سامانه در زندانهای سراسر کشور و مسئولین اشتغال و حرفه آموزی استانها بصورت ویدئو کنفراس برگزار گردید که ضمن ارائه نکات آموزشی لازم ، مسائل و مشکلات موجود نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به منظور اثر بخشی جلسات فوق و رفع مشکلات و موانع موجود و ارتقاء کارایی فعالیت ها در نظر است جلسات مذکور به صورت موردی با حضور مسئولین و سیاست گذاران حوزه اشتغال و حرفه آموزی زندانها برقرار گردد.

لازم به ذکر است که سامانه جامع اشتغال و حرفه آموزی اولین بانک اطلاعاتی تحت وب از تمامی فعالیت های حرفه آموزی و اشتغال زندانیان است که با مساعدت و همکاری دفتر آمار و فن آوری اطلاعات طراحی و درحال تکمیل می باشد و در صورت تکمیل ، ضمن شفاف سازی کمی اطلاعات به منظور برنامه ریزی عملیاتی ، قابلیت نمایش شناسنامه فعالیت های مهارتی هر زندانی را دارد.

تاریخ:
1399/07/21
تعداد بازدید:
257
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:3 :3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal