سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
بازدید نماینده مردم شهرستان دشتستان و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از زندان برازجان
در اجرای اولویت های 12 گانه سازمان زندان های کشور با هدف افزایش اعتبارات ابلاغی و استانی و همچنین پیگیری مجدانه قانون تسری کارکنان سازمان زندان های کشور دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم شهرستان دشتستان و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از زندان دشتستان بازدید نمود .

در این بازدید ابتدا دکتر ابراهیم رضایی از اماکن عمومی زندان از جمله سالن ورزشی ، کارگاه مهارت های حرفه آموزی و اشتغال بازدید و از نزدیک با تعدادی مددجوگفتگو و سپس در جلسه ای که در محل زندان تشکیل گردید شرکت نمود.

در ابتدای این جلسه مقبلی سرپرست اداره کل زندانهای استان ضمن تشریح خدمات و اقدامات انجام گرفته در عرصه زندانبانی اسلامی استان بیان داشت : زندانبانی از مشاغل سخت اما پر اجر می باشد که پاداش آن را فقط خداوند متعال محاسبه می نماید. وی تاکید کرد که در شرایط کنونی مشارکت مسئولین استانی و شهرستانی خصوصاً نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیش از هر زمانی در این عرصه نیاز می باشد مقبلی اجرایی نمودن قانون تسری کارکنان سازمان زندانها را مطالبه جدی و به حق زندانبانان گمنام استان برشمرد .

در ادامه نیز نماینده مردم شهرستان دشتستان ،ضمن قدردانی از اقدامات انجام گرفته شادابی و نشاط حاکم و نظم و انضباط موجود را نشانه روحیه انقلابی و جهادی حاکم بر مجموعه دانست و بیان داشت اینجانب نیز به صورت شبانه روزی و به عنوان یک سرباز کوچک در خدمت اهداف والای زندانبانی بوده و تمامی درخواست‌ها را به صورت جدی پیگیری خواهم نمود و از شما نیز می خواهم که مرتباً پیگیری تا شاهد اجرایی نمودن آنها باشیم .

نماینده مردم شهرستان دشتستان در خصوص قانون تسری نیز بیان داشت : اینجانب نیز در معیت دیگرنماینده گان استان با سایر نمایندگان کشور در مجلس شورای اسلامی موضوع را حتی به صورت پرسش در صحن علنی مطرح و به صورت فردی نیز از همه ابزارهای قانونی به جهت احقاق این حق استفاده خواهم نمود .در این جلسه مقرر گردید از طریق مسئولین استانی و شهرستانی نیز درخواست های موجود پیگیری و نتایج نیز اعلام گردد.

 
 
 
 
تاریخ:
1399/07/21
تعداد بازدید:
148
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal