سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
حضور گروه جهادی پزشکی شهید کاظمی در ندامتگاه تهران بزرگ
همزمان با روزهای عزاداری ایام پایانی ماه صفر، سی و ششمین اردوی جهادی «گروه جهادی پزشکی شهید کاظمی آشتیانی وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد تهران » در ندامتگاه تهران بزرگ حضور یافته، مددجویان را ویزیت می کنند.

سرپرست مجتمع با اعلام این خبر گفت: سی و ششمین اردوی گروه جهادی پزشکی شهید کاظمی آشتیانی طی 5 نوبت حضور، خدمات پزشکی گوناگونی  به مددجویان ارائه نموده، دو هزار نفر از این خدمات استفاده کرده اند.

فتحی ادامه داد: در این اردوی جهادی 22 نفر از جهادگران در رشته های پزشکی، پرستاری، بینایی سنجی، شنوایی سنجی و روانشناسی مشغول به خدمات جهادی می باشند که در روز اول این طرح 400 نفر از مددجویان مجتمع از خدمات ویزیت و ارائه بسته خدمات پزشکی بهره مند شدند و پیش بینی می شود در مدت حضور این گروه جهادی 2000 نفر از مددجویان از خدمات مذکور بهره مند گردند.

وی بیان کرد: خدمات پزشکی و آموزش های ارائه شده در این دوره شامل آموزش پزشکی و راه‌های پیشگیری از ابتلا به کرونا، فشار خون و قند خون، غربالگری فشار خون و قند خون، تب سنجی، ویزیت پزشکان عمومی و متخصص، سنجش نوار قلب، آموزش بهداشت فردی، اهدای داروی رایگان، مشاوره روانشناسی فردی و گروهی، بینایی سنجی و تعیین نمره چشم، شنوایی سنجی، اهدای بروشور های آموزشی، تزریقات، تشکیل پرونده سلامت و ارجاع به متخصصان دیگر در صورت نیاز و ... است.

سرپرست مجتمع ادامه داد: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی- درمانی در جریان ویزیت و غربالگری بیماران، ضمن فاصله گذاری اجتماعی از ماسک، دستکش، گان و شیلد توسط کادر پزشکی و مددجویان استفاده گردید.

فتحی تصریح کرد: گروه جهادی پزشکی شهید کاظمی آشتیانی ماهیانه به طور متوسط یک بار اردوی جهادی برگزار می‌کند و در ماه های قبل این گروه با حضور در ندامتگاه ورامین خدمات لازم را به مددجویان ارائه نمود.

تاریخ:
1399/07/22
تعداد بازدید:
208
منبع:
روابط عمومی زندان های استان تهران
واژگان کلیدی
RatingTitle
:2 :5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal